reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

reklama
no to moze ja pierwsza sie pochwale mimo ze mam sporo rzeczy po malej to kilka rzeczy i tak chce kupic patrzac w stecz na swoje przezycia ze sprzetami i ciuchami itp..itd a to luzeczko ktore chce kupic juz od dawna mam je na oku w moim przypadku to super rozwiazanie bo jest lekkie i latwo je przenosic a w dzien dzidzia bedzie ze mna w pokoju corki a w nocy ze mna w moim i meza pokoju bo w dzien maz spi bo ma w pracy same nocki dlatego w dzien bede sie przenosic do pokou corki :-) a po 2 to luzeczko niejest duze i niezajmuje wiele miejsca co dla nas jest wazne bo nasz pokoik jest malutki coreczki troszke wiekszy ale wiadomo kazdy centymert sie liczy :-) jesli chcecie mozecie komentowac :-) a oto upatrzone prze ze mnie cudenko :-)
HIT ŁÓŻECZKO KOJEC KOŁYSKA GRATISY PRZEWIJAK (1025909694) - Aukcje internetowe Allegro
 
zabko naprawde jak tak będziesz musiała latac z łóżeczkiem to to bedzie poprostu wspaniałe rozwiazanie:) i wogóle bardzo mi sie te łóżeczka paodobają. Też kiedyś chciałam je kupić bo jak do Polski z małymi jezdzilismy to to było super rozwiazanie;) ale dziadek się martwił i załatwiał haha Ale wogóle łóżeczko wypasione, że hej i bardzo mi się podoba, że ma też ten przewijak bo wiadomo na początku bardzo praktyczne:)

U nas już w tradycji zostało, że po pierwszej wizycie idziemy coś symbolicznie kupić w koloże uniwersalnym oczywiście. Chodzi mi o ciuszek haha Ja wogole też mam mase ubranek i wszystkiego ale nigdy sobie nie odmówie kupienia wielu rzeczy ale zaczynac bede od właśnie ciuszków;) Zobaczymy jak co to napewno podziele sie z Wami najmiejszymi zakupkami haha
 
zabko naprawde jak tak będziesz musiała latac z łóżeczkiem to to bedzie poprostu wspaniałe rozwiazanie:) i wogóle bardzo mi sie te łóżeczka paodobają. Też kiedyś chciałam je kupić bo jak do Polski z małymi jezdzilismy to to było super rozwiazanie;) ale dziadek się martwił i załatwiał haha Ale wogóle łóżeczko wypasione, że hej i bardzo mi się podoba, że ma też ten przewijak bo wiadomo na początku bardzo praktyczne:)

U nas już w tradycji zostało, że po pierwszej wizycie idziemy coś symbolicznie kupić w koloże uniwersalnym oczywiście. Chodzi mi o ciuszek haha Ja wogole też mam mase ubranek i wszystkiego ale nigdy sobie nie odmówie kupienia wielu rzeczy ale zaczynac bede od właśnie ciuszków;) Zobaczymy jak co to napewno podziele sie z Wami najmiejszymi zakupkami haha
no ja je bardzo che bo tego od tesciow po ich dzieciach juz niechce bo ma tylko 1 poziom i wszystkie szczebelki kwadratowe wiec jak sie pochylalam po mala to potem bylam od tych szczebli obolala i obita wiec teraz zaszaleje i sobie kupie takie fajne :-) no i wozek musze kupic nowy bo ten po malej to juz wysluzony na maxa jest hihihihi duzo z mala jezdzilam ;-)
 
Pewnie, że szalej, a jak masz sobie przy okazji sprawić przyjemność to już wogóle bo bardzo to łóżeczko praktyczne. No wogóle nie dość, że w domu to nawet na wyjazd:)
Jak o wózek chodzi to my tez kupić musimy. Mieliśmy nowe 2 ale sprzedaliśmy juz dawno i sie ciesze bo kupiliśmy z tako i juz mówie nigdy w zyciu tego co mieliśmy. Teraz bardzo bym chciała, niewiem jak one sie nazywaja ale te co można z fotelikiem jezdzić (poszukam to wkleje), i jest wtedy taki malutki:)
Łóżeczko na poczatek mam te mniejsze 60tke i jest w dobrym stanie ale potem bede miała od koleżanki 70tke bo ona ma duże dzieci jak moje, a łożeczka jak nowe i ma mi pożyczyć. Wiec sie strasznie ciesze:)
 
żabka - bardzo fajne to łóżeczko!!!! :-)

jeżeli będę musiała kupić drugie - może mój dwuletek będzie chciał juz spać w normalnym łóżku - to bym się zdecydowała na właśnie takie!
teraz tez mamy turystyczne - tych samych wymiarów - jeste rewelacyjne - ma kółka - można nim przejechac gdzie się chce, wakacje czy wizyty u teściów (300km) bez problemu można zabrać, dziecko się nie obija w takim łóżeczku, nie wystają mu nogi przez szczebelki i się nie zakleszcza - rewelacja!

jedynym chyba minusem jest ten oryginalny materacyk, który jest bardzo wtardy - my mamy zwykły materacyk kokos-pianka-kokos, który jest przycięty o te 50cm, mieści się wtedy idealnie a dziecko ma wygodnie i prosto.

a ciuszkowymi zakupami pochwalę się na początku czerwca - jadę do madrytu i już koleżanka i zapowiedziała że zabierze mnie to fajnego i niedrogiego sklapu więc pewnie będe szaleć ;-)
na początku myślałam tylko o starszaku, ale dla malucha pewnie też coś fajnego wynajdę :-D
 
A tak jeszcze mam takie pytanko do tego łóżeczka bo tez sie tak zastanawiałam. Jak to jest jak np.takie 1,5 roczne dziecko stanie w nim i zacznie trząść to czy jest na tyle stabilke aby nie wypadło????? Bo tak strasznie mnie to ciekawi.

Dominika81 to koniecznie jak tylko coś pokupujesz zaraz nam sie tutaj pochwal:)
 
Ostatnia edycja:
Karolcia - myślę, że jest stabilne. Jasiek ma 14 m-ce i w takim śpi i bez problemu - nawet jakby mocno przyszalał to nie przewróci łóżeczka :-)
no, może teraz jakbym kupowała to bym kupiła z takim otwarciem - suwakiem z boku, żeby mógł sobie sam wychodzić
 
No to nawet się nie spodziewałam i dopiero teraz dałaś mi do myślenia bo raczej byłam pewna, że az tak stabilne to nie jest jak np. te drewniane. Ale jak tak sobie pomyśle jak mąż z nocek bedzie wracał to też by sie u mnie takie sprawdziło bo takie drewniane malutkie na poczatek mam ale to tez długo nie służy bo wiem jak było z moimi dziećmi. Wkońcu zrobiło sie za małe i niewygodne:)
 
reklama
Do góry