reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

My mamy 2 nocniki, jeden taki:

Nocnik autko bez pozytywki firmy Maltex, kolory (2026466457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
sprawdza się bardzo dobrze.

A drugi takiego króliczka z głową i ma kierownicę jak przy rowerze, jest rewelacyjny, szukałam na allegro ale nie znalazłam, podobny do tej kaczuszki tylko bez dźwięku. Mój go dostał po kuzynie to może jakiś mam stary model temu nie mogę go znaleźć.

WYGODNY NOCNIK OK Z DŹWIĘKIEM (2074536357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie polecam tych zwykłych okrągłych, mam taki jeden i za każdym razem zasikiwał mi dywan.

Z tego co znalazłam na allegro to dla chłopczyka jeszcze fajne są takie:

NOCNIK FOKA (2022890024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
NOCNIK PIES (2022890043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
bc32267be6a436a9med.jpg

My mamy taki najzwyklejszy :D bajera to było to ze pachniał ale już nie pachnie he he
 
Ja sama nie wiem. Może na razie pożyczę nocnik od siostry bo jej synek, mimo, że ma już 2.5 roku to nie jest uczony, siostra to leń śmierdzący. Magda na przykład wcale na nocnik nie siadała, od małego była taka zazdrosna o Nicole, że nawet od początku sama na duże WC musiała być sadzana, bo Nicole już przecież sama się załatwiała :) Może i Tycjan tak sobie wybierze :)
 
reklama
Do góry