• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Byłam dzisiaj na większych zakupkach i kupiłam kilka drobiazgów dla maluszka: pampersy, chusteczki, szczoteczkę do włosów a raczej do czesania łysinki pewnie :), patyczki do uszu, płatki do mycia oczu, kremik nivea przeciwko odparzeniom i płyn nivea do kąpieli i mycia włosków nawilżający. Chciałam używać mydełka bambino ale ten płyn z dozowniczkiem taki praktyczny mi się wydał i kupiłam :)
No i jestem bardzo zadowolona :)
 
reklama
Blondi - śliczne to łóżeczko. Jakbym nie miała po dziewczynkach to takie bym kupiła, bardzo mi się podobają z tej serii safari. Pościel też śliczna :)
 
Blondi super łóżeczko:)

Ja dziś też kupiłam mydełka bambino, krem przeciw odparzeniom nivea, krem pielęgnacyjny bambino, chusteczki rosmanowskie babydream, szampon corine de farme i się właśnie zastanawiam czy potrzebuję do tego płyn do kąpieli? czy nie. Oraz co z oliwką kupować czy nie? albo zamiast oliwki balsam do ciała? Pomocy ;)
 
ariska - ja juz kiedyś pisałam, że oliwki bym ni kupowała, bo jak kupiłam przed urodzeniem synka to do tej pory prawie cała stoi...

tak samo szmponu nie kupowałam - synek prawie do tej pory był łysy. głowę myłam mu mydełkiem bambino, teraz jak ma włosków trochę to już drugi mały szmpon kupiłam.
a na odparzenia tylko sudocrem - linomag miałam, ale nie zużyłam, bo za wolno działał,
a profilaktycznie nie lubię stosować za dużo kosmetyków - jestem zdania, że im mnie chemii tym lepiej.
czasami przesypywałam pupkę mąką ziemniaczaną

aha, a husteczki przetestowałam chyba wszystkie możliwe na rynku rodzaje i pozostaję przy Huggies Pure :-)
 
Blondi super łóżeczko:)

Ja dziś też kupiłam mydełka bambino, krem przeciw odparzeniom nivea, krem pielęgnacyjny bambino, chusteczki rosmanowskie babydream, szampon corine de farme i się właśnie zastanawiam czy potrzebuję do tego płyn do kąpieli? czy nie. Oraz co z oliwką kupować czy nie? albo zamiast oliwki balsam do ciała? Pomocy ;)

nie musisz na razie kupować oliwki. W razie "w" można użyć oliwy z oliwek (tak mówiła położna).
 
reklama
Ja teraz będę miała łóżeczko turystyczne graco electro contour zamiast normalnego i przewijak już jest w zestawie :)
Ja dużo korzystałam z przewijaka, więc polecam, nie trzeba się schylać, tak jak na łóżku , a po porodzie to różnie jest :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry