reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

ariska -- fajne zakupy:) ja mam tyle tego po majce, ze teraz nie mam co kupowac. a te gryzaczki sa jeszcze zf-my TT i Majeczka tez ciumkala raczke:)
z doswiadczenia wiem, ze czasem te uchwyty z aventu sprawiaja, ze otwiera sie kubk czy butelka jak dostaniesz to sprawdz czy sie swobodnie obracaja.
 
reklama
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
Claudia - na tej aukcji co ja kupiłam nie ma info że nie mają niebieskiego więc pewnie jest

na tej mojej też pisali że jest do wyboru niebieski i różowy
a ja czekam tylko że dłużej na ten swój niebieski

nie chce mi się na nowo zamawiać

kate słodkie :-)
 
reklama
41.jpeg taka ala wańka wstańka z fp, misia dostała na dzien dziecka od chrzestnego :) kupił i nie wytrzymał i dał he he
 
Do góry