reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków i dla nas :)

reklama
hehehe malusiolka ;) temat myślę, że dopiero za jakiś czas się przyda ;P Przynajmniej dla tych które ostatnio zaciążyły. My mamy póki co sporo rzeczy ze Zuzi, ale jakby się okazało że będzie chłopak to pewnie skuszę się na jakieś zakupy ;P
 
mikaaa, możliwe. Ale z tego co pamiętam, to kupowałam rzeczy przed zajściem w ciąże i na początku ciąży :) Na pewno znajdą się dziewczyny, które już zaczęły kupować :D
 
Hehehe szalone ;) Ja póki co się wstrzymuje z zakupami, bo póki co to kupujemy co chwilę coś Zuzce na bieżąco. Rośnie jak na drożdżach więc szybko wyrasta a i zabawki nowe co chwile... Ech... Ja pewnie póki nie dowiem się kto się w brzuszku kryje, to pewnie wstrzymam się z zakupami ;P Ale o Waszych zakupach chętnie po czytam :)
 
Kinia, nawet fajnie wygląda ten wózek. Ja jakby co mam głęboki po Roksance + mam spacerówkę, w której na razie wożę małą. Nie wiem jestem, czy nie jestem, ale mam 3 pary bodziaków na długi rękach i 2 pudełka po 30szt. wkładek laktacyjnych :p
 
Ja uwazam ze temat juz teraz potrzebny:) moze podjac wiele decyzji:)

Kinia no ja tez mysle nad wozkiem, jeszcze mam poprzedni ale obiecalam ze braciszkowi dam bo w styczniu dzidzia mu sie rodzi:)
Zreszta tamtem ledno wchodzil do bagaznika wiec musialabym cos zgrabnego...myslalam nad x-landerem xmove ale czytalam kiepskie opinie o nim.... pozniej jeszcze maci cosi ale oczywiscie uzywki bym chciala bo nowki majatek! wiec macie cos moze jeszcze do polecenia?
 
reklama
Ja dzisiaj aż głupio się przyznać, ale weszłam do sklepu z wózkami i w sumie Pani powiedziała nam, że fajnym i lekkim wózkiem jest Bebetto Nico Plus: Wózek Bebetto Nico Plus 293 Głęboko Spacerowy - Ceneo.pl

Kinia mama bebetto murano po Emilce, wózek bardzo solidny, ale też strasznie ciężki, raz wnosiłam go na 3 piętro, to między pierwszym a drugim usiadłam na schodach i się pobeczałam :tak:;-)No ale jeśli ten jest lekki, to polecam, bo wykonanie, materiały bardzo dobre no i cena przystępna :tak:
 
Do góry