reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

sasanka1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2010
Postów
3 700
Zakładam wątek o zakupach dla naszych maluszków które niedługo zapewne nastąpią

Jest wątek ciuchlandia ale tam widzialam zakupy dla cieżarówek :)
 
reklama
Czy tak szybko to nastąpi hmmm ja jakoś tak nastawiona jestem że nie wcześniej niż w wakacje zacznę coś kupować boje się wcześniej cokolwiek szykować by nie pośpieszyć się :)
 
Ja tez latem dopiero zamierzam.Wanienke mam, przewijak mam, łożeczko mam, pościel, rożki , kocyki, laktator, podgrzewacz, krzesełko do karmienia.
Ciuszków brak ale to nie problem.
 
Ja mam syna 12 letniego więc prawie nic nie mam chyba tyko wanienka jest więc wszystko muszę kupić ale jest jeszcze czas może jak będę wiedziała czy chłopiec czy dziewczynka to zacznę wtedy kupować :) choć raz mi się śniło jak jeszcze w ciąży nie byłam że urodziłam dziecko i nie miałam dla niego nic ze szpitala jechałam do sklepu żeby coś kupić dla dziecka :)
 
Ja tez za duzo nie bede musiala kupowac :) a do kąpieli polecam wam wiaderko TUMMY TUB (chcialam wkleic linka ale cos nie dziala), my uzywamy od poczatku do teraz (przy Julku) i na pewno w ten sam sposob bede kompac drugiego dzidziolka :) jak bedzie zamkniety watek to wkleje wam filmik z kąpieli :)
 
Ja właściwie wszystko mam, jeśli Synka jeszcze w łóżeczku zostawimy to chciałabym dokupić kołyskę, no i mam w planie laktator sprzedać, bo manualny w ogóle u mnie się nie sprawdził i kupić elektryczny.

Olinkaa spokojnie masz czas, ja ostatnim razem zakupy zaczęłam robić w 8 miesiącu, a łóżeczko i przewijak kupowaliśmy jak byłam w 36tyg, akurat z Polski ze Świąt wracaliśmy i po drodze do ikea, która niestety spory kawałek od nas
 
ja po następnym usg, jeśli wszystko będzie dobrze, to chyba kupię jakiegoś ciuszka :)

też jeszcze nic nie mamy dla malucha. zupełnie.
jeśli będzie dziewczyna, to pewnie dostaniemy troszkę ciuszków od koleżanki, a jeśli chłopiec, to od mojej kuzynki. chociaż wszystkie dzieci w najbliższym otoczeniu letnie, więc nie wiem jak to tam się rozmiarowo pozgrywa. ale o tym to już później będziemy myśleć.

Elzu, rzuciłam okiem na to wiaderko, ale to chyba dla starszych dzieci? bo z tego co wiem to na początku nie można zamoczyć pępowiny, a poza tym przecież te maluchy nie siedzą ... śmiesznie to wygląda, choć wydaje się wygodniejsze niż w wanience.

już doczytałam, że dla noworodków też, nawet obejrzałam filmik. jakoś mnie to przeraża :)
 
Ostatnia edycja:
widzialam to wiaderka ale wydaja sie być ciasne nigdy nie używałam czegos takiego:) ale koleżanka chyba zadowolona ????????
 
reklama
Do góry