reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Śpiworek fajna rzecz do fotelika- wygoda, bo kocyk spada ciągnie się-tylko ja ma taki że można dopiąć do wózka drugą część potem.Lepiej kupujcie takie 2 w1 żeby można było też do wózka używać a nie tylko do fotelika.Wtedy wam posłuży na dwa lata a nie na pół roku.
 
reklama
zgadzam się e-sterą, najlepiej kupowac od razu spiworek do wózka bo na dluzej posłuży. Ja na razie dopoki nie poznam płci niczego nie kupuję.
 
Ja już sobie łóżeczko upatrzyłam i to nie drogo :D
I jak z dzidzią będzie okej na następnej wizycie to zamawiam od razu zanim jest tańsze :D:-)
 
w h&m udało mi się kupić dwie czapeczki i skarpetki, a po drodze wpadłam do lumpka ;-)
DSCF5580.jpgDSCF5584.jpgDSCF5583.jpgDSCF5586.jpgDSCF5587.jpg
 
Ja poduszeczki zakupiłam ponieważ mam zamiar kontrolować ułożenie dzidzi z synem kombinowałam z pieluchami a szwagierka pozwalała na spanie jak popadnie i młody ma bardzo krzywą główkę z jednej strony płaska.
 
Dużo osób potwierdza, że to działa i się sprawdza. U nas też któraś z dziewczyn już o tym pisała :-)
 
reklama
kurcze troche drogie na jeden raz, ale jakby to faktycznie dzialalo to moze bym sie skusila. Poproszę więcej opinii. Jeszcze czas w prawdzie ale musze zaczac oszczedzac bo wszystkiego na raz nie kupie, musialabym kredyt wziac:)
 
Do góry