reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Ja wczoraj zakupy poczyniłam w Lidlu (od 4.10 - ubranka dla maluchów) - dresik, bluza i sweterek w rozmiarze 62-68, wyglądają na duuuże, ale stwierdziłam, że zanim się obejrzę to będą w sam raz :tak:
 
reklama
aaminka możliwe ;) tak powiadają, że dzieci szybko rosną ;)) a ja właśnie się zastanawiam czy moja Malutka zdąży znosić te wszystkie rozmiary newborn..bo trochę tego mam..
 
aaminka możliwe ;) tak powiadają, że dzieci szybko rosną ;)) a ja właśnie się zastanawiam czy moja Malutka zdąży znosić te wszystkie rozmiary newborn..bo trochę tego mam..

Esmeralda, wszystko zależy od tego, jak duże urodzi się dzieciątko, rozpiętość wagi urodzeniowej noworodków jest spora, od niecałych 3kg do 4,5 :-). Pamiętam, że jak urodziłam Zosię, ważyła 3040, a dziewczyna z którą leżałam miała córkę ponad 4 kg, moja po miesiącu wyglądała tak jak jej po urodzeniu :-), a dzieciaczki na początku szybko rosną, faktycznie jest tak, że niektóre ubranka tylko raz się założy lub w ogóle. I fajnie jest, jak odwiedzająca rodzinka w prezencie przynosi większe rozmiary, bo te na noworodka możemy niezdążyc założyć :-)
 
wow basia no właśnie tak przewidywałam, że nie zdąży ubrać tego wszystkiego co ma :p a Ty mówisz od 3kg, no tiaaaa, ale może się dzieciątko urodzić np 2,5 kg i też jest prawidłowo chiiiba co?? bo moja koleżanka tak miała, właśnie takie mini ciuszki od niej dostałam na których metce jest napisane, że są dla dziecka o wadze 2,7 kg :O i są naprawdę mikruśne!!!! w porównaniu nawet do tych standardowych o rozm.56, o wiele mniejszeee..
 
Ja tak ogólnie napisałam, pewnie, że maluszki mogą ważyć jeszcze mniej niż 3 kg, syn siostry ważył 2800, moje ważyły 3040 i 3420, zobaczymy jak będzie przy trzecim :-)
 
dla pierwszego syna miałam rozm 56 choc urodził się duzy 57 i 3900 to były potrzebne i uzywałam ich przez jakieś czas teraz tez mam kilka 56 ale czy tym razem się przydadzą jak dobrze ponad 4 bedzie Igorek wazył to się okaże juz wkrótce :)
 
reklama
Cześć dziewczyny
jestem lutową mamą Franeczka :-) Szukamy nowego właściciela, bądź właścicielki fotelika Maxi Cosi Pebble kolor czarny (total black)
fotelik został zakupiony nowy w sklepie w grudniu 2011 i jest jeszcze na gwarancji do grudnia 2013r (posiadam paragon)
jest niezniszczony, nie ma plam, przetarć i nigdy nie służył jako krzesełko do karmienia
cena 350zł
do fotelika posiadamy też oryginalną bazę do samochodu, by można wpinać "na klik"
cena fotelika z bazą to 600zł
w razie pytań piszcie na maila alka1106@wp.pl


Życzę przyjemnej końcówki ciąży i lekkich porodów :-D
 
Do góry