reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

ja wuzek mam po Julku, jakbym miala kupic nowy to pewnie tez wybralabym xlandera, ale nasz nie jest najgorszy, to mysle ze nie bede wydawac pieniedzy dodatkowych.
 
reklama
e-stera nie wiem jak inne dziewczyny ale ja byłam bardzo zadowolona ze skretnych kół. Tą zimę przeżyłam na wsi bo przeprowadzilismy się do mojego domu rodzinnego a że odśnieżanie tu wygląda jak wygląda to wózek przetestowałam maksymalnie, Nie blokowałam kół bo obrotowe fajnie sie sprawdzały, chyba że było bardzo dużo śniegu to blokowałam na chwile i było ok. Wydaje mi się, że to już nie ma większego znaczenia jakim wózkiem jedziesz, po śniegu i tak jest ciężko. Kiedy mieszkałam na blokach musiałam zwieźć mała z pierwszego pietra wózek świetnie "schodził" ze mna po schodach. No i jest regulacja na pasach a to jest rewelacyjna sprawa. Lena skonczyła 4 mies. i była już w spacerówce bo mogłam sobie ustawic jak tylko chciałam. Koleżanka miała wozek z TAKO i mimo że jej syn był o 3 mies. starszy od lenki to nie dawał rady siedziec bo wózek był jakoś dziwnie wyprofilowany. Jedyny minus x landera jest taki że nie ma możliwości odwrócenia spacerówki przodem do matki (wiecie o co chodzi):D
 
My też już wózek mamy, ja zwracałam przede wszystkim uwagę aby gondola była duża (teraz jeszcze bardziej się przyda) i zależało mi aby spacerówkę można ustawiać też przodem mnie, co było rewelacyjnym rozwiązaniem bo Szczepcio już w wieku 5miesięcy siedział i w głębokim się buntował a spacerówkę uwielbiał tylko trochę bał się jeździć przodem
Wózek wygląda dokładnie tak
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BOLDER SD New Ecoline (4w1) kolekcja 2012 - wózek głęboko-spacerowy + fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX + torba pielęgnacyjna GRATIS


Muszę przyznać, że ten koszyk to rewelacyjna sprawa, my też kupiliśmy trochę w ostatniej chwili i używany ale był super, bo na górze łóżeczko a na dole w koszyku, za to leżaczek/bujeczek u nas jakieś wielkiej kariery nie zrobił i służył bardzo krótko bo tak do 3 miesiąca to maluszkowi było wygodniej w koszyku a zanim skończył 6 to już się niebezpiecznie wychylał

Teraz z większych zakupów właściwie kołyska tylko, bo Szczepka jeszcze w łóżeczku zostawimy, i chce kupić coś takiego Buy your Ewan the Dream Sheep reviews from Kiddicare Sleepy Time | Online baby shop | Nursery Equipment
słyszałam same pozytywne opinie, a nauczona własnym doświadczeniem, drugiego maluszka będę starała się szybko przyzwyczaić do samotnego zasypiania bo ze Szczepkiem do dziś muszę siedzieć, no i chustę jak już pisałam, bo nosidełko super się sprawdziło ale tak w okolicy 3-4miesiąca
 
My też już wózek mamy, ja zwracałam przede wszystkim uwagę aby gondola była duża (teraz jeszcze bardziej się przyda) i zależało mi aby spacerówkę można ustawiać też przodem mnie, co było rewelacyjnym rozwiązaniem bo Szczepcio już w wieku 5miesięcy siedział i w głębokim się buntował a spacerówkę uwielbiał tylko trochę bał się jeździć przodem
Wózek wygląda dokładnie tak
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: BOLDER SD New Ecoline (4w1) kolekcja 2012 - wózek głęboko-spacerowy + fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX + torba pielęgnacyjna GRATIS


Muszę przyznać, że ten koszyk to rewelacyjna sprawa, my też kupiliśmy trochę w ostatniej chwili i używany ale był super, bo na górze łóżeczko a na dole w koszyku, za to leżaczek/bujeczek u nas jakieś wielkiej kariery nie zrobił i służył bardzo krótko bo tak do 3 miesiąca to maluszkowi było wygodniej w koszyku a zanim skończył 6 to już się niebezpiecznie wychylał

Teraz z większych zakupów właściwie kołyska tylko, bo Szczepka jeszcze w łóżeczku zostawimy, i chce kupić coś takiego Buy your Ewan the Dream Sheep reviews from Kiddicare Sleepy Time | Online baby shop | Nursery Equipment
słyszałam same pozytywne opinie, a nauczona własnym doświadczeniem, drugiego maluszka będę starała się szybko przyzwyczaić do samotnego zasypiania bo ze Szczepkiem do dziś muszę siedzieć, no i chustę jak już pisałam, bo nosidełko super się sprawdziło ale tak w okolicy 3-4miesiąca

wózek świetny!! strasznie się mi podoba:) a ja patrze cały czas na łóżeczka, może trafi sie jakaś fajna okazja:) nie wiem tylko czy kupowac nowe czy uzywane... w sumie więcej dzieci nie planuję więc czy ma sens płacic za nowe??...
 
Ja miałam skrętne koła w pierwszym wózku i było to fajne-ale w tym mutsy tylna oś jest skretna-tylko same koła się nie skrecają ale takjaby połowa dołu więc super.
A w X-landerze jak jest z siedziskiem?Bo dużo osób się skraży że muszą podkladać poduszkę pod plecy , bo oparcie się zapada i nawet klientka w sklepie mi odradzała-gondola mówiła ze super a spacerówka to porażka

A i oczywiście za używanymi się rozglądam- to bardzo dobre wozki i używane wyglądają jak nowe.

Łóżeczko mam po synku-teraz na nim śpi bo ja mam te większe, z którego robi się tapczanik(70x140).Latem kupimy małemu taka antresolę ze spaniem na górze a pod spodem będzie miał kącik do zabawy- biurko a łóżeczko będzie dla bobolinka.
Takie coś dla synka
http://allegro.pl/ikea-tromso-lozko-pietrowe-antresola-i2233273023.html
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam skrętne koła w pierwszym wózku i było to fajne-ale w tym mutsy tylna oś jest skretna-tylko same koła się nie skrecają ale takjaby połowa dołu więc super.
A w X-landerze jak jest z siedziskiem?Bo dużo osób się skraży że muszą podkladać poduszkę pod plecy , bo oparcie się zapada i nawet klientka w sklepie mi odradzała-gondola mówiła ze super a spacerówka to porażka

A i oczywiście za używanymi się rozglądam- to bardzo dobre wozki i używane wyglądają jak nowe.

Łóżeczko mam po synku-teraz na nim śpi bo ja mam te większe, z którego robi się tapczanik(70x140).Latem kupimy małemu taka antresolę ze spaniem na górze a pod spodem będzie miał kącik do zabawy- biurko a łóżeczko będzie dla bobolinka.
Takie coś dla synka
IKEA TROMSO ŁÓŻKO PIĘTROWE ANTRESOLA (2233273023) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiem tak do konca co masz na mysli mówiąc że się zapada:) nie idzie go dac na maxa pionowo ale to raczej jego zaleta a nie wada. Moja Lena ma teraz 2 lata i 4 miesiące i nadal w nim jezdzi, nie przeszkadza jej to z tego co widze:) nigdy nie wsadzałam jej poduszki za plecki.
 
Fajne wózeczki ;P Ja musze kupic ;P bo jak to mój powiedział jego pierwsze dziecko nie bedzie miało rzeczy używanych ;p I tak juz ogadałam wózki i myśle nad jakimś z dużą gondolą bo jednak na zimowe spacerki nie zbedna wieksza zeby dziecko miało luz jak włoże je jeszcze w śpiworku :p
 
e-stera, a dlaczego odradzaly z-ladnera? Co z nim nie tak?


Magda, teoretycznie nie powinno sie sadzac do spacerowki dziecka ktore jeszcze nie umie siedziec, bo to szkodzi na kregoslup.


My nie mamy opcji przekladania raczki - a by sie kilka razy przydala, szczegolnie jak swieci slonce - czasami parasolka nie da sie tak ustawic zeby nie razilo.. a mozna by przelozyc raczke i po problemie..
 
reklama
Szwagierka ma mutsy urbana koła niby ok tylnia oś skretna hmm ale nie jest zwrotny tak w miejscu jak ten z pzednimi ruchomymi po drugie jazda do tyłu ze skretna osią to tragedia a przy piewszym dziecku miałam przekladana raczke duże kola a nie skrętne i bardzo z tego powodu narzekałam więc tym razem musi byc bardzo zwrotny a co do zimy to jakos nie adzo siebie widze na wielkich wyprawach z tak maleńkim dzieckiem na taras i wracam zaraz :)
 
Do góry