reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Są organizowane "kursy/spotkania" wiązania chust, więc spokojnie można się nauczyć. Ja nosiłam Tomka często, a nawet bardzo często i nie miałam później żadnego problemu typu on chce byc cały czas na rękach. Jak tylko zaczął chodzić (11mc) to nie było mowy o noszeniu :-) Co do x-landera to ja z czystym sumieniem polecam, do jego wad można zaliczyć brak możliwości odwrócenia spacerówki (nowe modele juz mają taką mozliwość) i ciężar, więc raczej odpada dla osób mieszkających na 4 p w kamienicy bez windy. Ale do domku, spcerów po lesie zdecydowanie polecam :-)
 
reklama
Są organizowane "kursy/spotkania" wiązania chust, więc spokojnie można się nauczyć. Ja nosiłam Tomka często, a nawet bardzo często i nie miałam później żadnego problemu typu on chce byc cały czas na rękach. Jak tylko zaczął chodzić (11mc) to nie było mowy o noszeniu :-) Co do x-landera to ja z czystym sumieniem polecam, do jego wad można zaliczyć brak możliwości odwrócenia spacerówki (nowe modele juz mają taką mozliwość) i ciężar, więc raczej odpada dla osób mieszkających na 4 p w kamienicy bez windy. Ale do domku, spcerów po lesie zdecydowanie polecam :-)

faktycznie jest mozliwosc odwrocenia spacerówki w nowych modelach?? a nie wiesz od ktorego modelu jest ta mozliwosc??
 
z chusta wiązanie na prawde banalne - z każdą chusta jest instrukcja i szybko można się nauczyć...
można też pomyśleć o nosidłach ergonomicznych ale one strasznie drogieee
 
Często Was czytam, ale jakoś nigdy nie mam odwagi napisać. Ale dziś postanowiłam pochwalić się co ostatnio udało mi się upolować w lumpku dla fasolki choć jeszcze nie znamy płci bo jest zdecydowanie za wcześnie jakoś nie mogłam się powstrzymać :) Za całe 3 złote a nówki sztuki:)
DSCN5337.jpgDSCN5338.jpg
 
reklama
aaaa takie pierdółki na początek:)
zestaw do manicure/pedicure dla maluszka:p
pieluchy tetrowe
pieluchy flanelowe
termometr do wody
2 pieluchy z ceratką
szczotkę do mycia butelek i smoczkow
łapki niedrapki
kocyk z żyrafą
krem na odparzenia

i nie pamiętam czy coś jeszcze:p
 
Do góry