reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków...

wzorki fajne mają, jeśli chodzi o ceny to możesz zobaczyć na tanimaerket.pl widziałam promocje pościeli feretti-antyalergicznej dla dzieci, czyli bardzo delikatnej, dla małego dziecka, polecam
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Nie chcę Wam zaśmiecac wątku, ale jeśli któraś byłaby zainteresowana to mam na sprzedaż ubranka dla niemowląt po moim Synku od 2zł już trochę sprane, np. 6 zł spiochy raz lub dwa ubrane, grzechotki, kołyskę. Myślę, że warto. Od rozmiaru 56-mam tego sporo, do rozmiaru 80. Proszę o PW, wyślę zdjęcia na maila:)
Wszystkiego dobrego dla Was i maluszków.
ps |Rojku uciekła od nas grudniówek do Was ;P
 
Ostatnia edycja:
Pościel feretti- słyszałam opinie mam, które mówiły, że jest ona idealna :p

Moi rodzice się pośpieszyli i kupili wózek :tak: Jak Wam się podoba? :)

Zdjęcie0432.jpgzdjęcie0433.jpgzdjęcie0434.jpgzdjęcie0435.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0432.jpg
    Zdjęcie0432.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 75
  • zdjęcie0433.jpg
    zdjęcie0433.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 71
  • zdjęcie0434.jpg
    zdjęcie0434.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 61
  • zdjęcie0435.jpg
    zdjęcie0435.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 61
Hehe, jakieś dwa tygodnie temu szłam z mamą przez miasto i widziałam ten wózek w sklepie, powiedziałam mamie, że jest śliczny i taki bym chciała tylko w kolorze turkusowym lub morskim (na wystawie był czerwony), więc wzięła sobie moje słowa do serca i zamówiła w moim wymarzonym kolorze :laugh2:
 
wóżek bardzo łądny. U nas jest tak jesli urodzi się chopiec wózek kupuja moi rodzice, jesli dziewczynka rodzice męża. A potem łóżeczko i wszytskie kiklumenty do łóżeczka :) zalezy co na kogo wypadnie:)
 
reklama
Do góry