reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Dzięki Naur za informację. Moze w przyszłym tygodniu wybiorę się po hurtowniach to popytam co oferują.
Mam jeszcze pytanie odnośnie przewożenia maluszka w samochodzie.
W czym je trzeba wieźć na początku, np ze szpitala?
W specjalnym foteliku czy w gondoli? Nie mam pojęcia co kupić, czy w opcji z wózkiem czy osobno...
Mam nadzieje że ktoś zrozumie o co pytam bo strasznie zakręciłam :szok::-D
 
reklama
My kupimy opcje wózka wielofunkcyjnego z fotelikiem dla maluszka, ze szpitala to należy prewozic w foteliku specjalnie do tego przeznaczonym najlepiej zeby miał wkład dla noworodka na głowke tzn fotelik a w środku ma specjalne wypełnienie jak pójdziesz do sklepu to ci pokarzą, butelka fajna my kupimy z Aventu butelki.
 
Ja też myślę, że ta butelka to wynalazek. Każdy mi poleca AVENT. Mam już takie 3 : 330ml ( 37zł w sklepie), 220 i 125 jako gratisy do sterylizatora AVENT:-)
Ja będę musiała wieżć skarbka 100km z LUblina. Ale chyba w rożku - nie wypuszczę go z rączek. Oj niech on tylko wpadnie w moje łapki, to go zamęczę z miłości;-)
 
Wiesz co Sylwia - w rożku to raczej nie. Naprawdę to niebezpieczne. Ja bym się nie odważyla tak, szczególnie jeśli masz taki kawał drogi do przejechania. Może ktoś ci pożyczy taki fotelik specjalny o którym pisze Natalka, żeby przewieźć maluszka
 
No zdecydowanie tylko w foteliku albo przystosowanej z atestem gondoli!!
Nie wyobrażam sobie przewozić dziecko na rękach.
My mamy fotelik MaxiCosi, i teraz drugi też tej firmy. To jedne z droższych ale jakoś na bezpieczeństwie nie oszczędzałam. Polecam!
 
Zapytaj w sklepie z wózkami tam napewno powiedza jaki jest najlepszy fotelk my zdecydowanie przewieziemy małego w foteliku słyszałam też ze w niektórych szpitalach wymaga sie by dziecko odbierane ze szpitala było przewożone w foteliku ale to mi powiedziała koleżanaka wiec niewiem na 100% jak to jest:-)
 
Foteli musowo,nie wyobrażam sobie zebym miała dzidzie narażać:tak: Koleżanka mi oddała swój,musimy tylko dokupić tą wkładke dla noworodka:tak: A teraz wam pokaże mój nowy nabytek:-)
 
reklama
Do góry