reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
dzięki za stronki, mamy dostac łożeczko od zanjomych ale teraz niewiadomo czy to pewne wiec zastanawiam sie nad łożeczkiem turystycznym co o tym myslicie czy jest bezpieczne dla dziecka?
 
Kupiłam dzisiaj grubą ceratkę - na wierzchu frotte pod spodem ceratka. Jak skarbek będzie spał ze mną w łóżeczku to podłożę:-)
Na allegro widziałam pieluchceratki
 
Hej a ja własnie zamówiłam łożeczko turystyczne z przewijakiem i lampką,
mam nadzieje ze bedzie dobre i ze niebede musiała zamawiać łożeczka normalnego.
 
A ja kupiłam maluchowi 2pak body dł. rękaw i 2 czapeczki w H&M. Polecam te sklepy bo ciuszki dziecęce są doskonałej jakości!
 
A ja polecam EARLY DAYS:-). Dobre gatunkowo 7 szt body za 51zł ( na allegro oczywiście):tak:
 
reklama
Zapomniałam napisać że moje łóżeczko już przyszło (zamówiłam w promocji za 300 zł łóżeczko z materacem i szuflada na drobiazki, plus w gratisie 2 elementowa pościel). Jeszcze łóżeczka nie rozkładaliśmy, bo nie wiemy gdzie będziemy mieszkać ;-) , narazie jest rozpakowane i się "wietrzy"​
 
Do góry