reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

mój dostał od nas remizę strażacka ta co na mini mini rekalmują (akurat super promocja była). Nie odrywa sie od niej. On to wogóle chyba zostanie strażakiem (niestety). Niezmiennie oddawna jest nimi zafascynowany. Wszystko mu się ze strażą kojaży. Ma kask Boba , to też zakłada i mówi że jest strażakiem. Ma już tyle wozów strażackich i takich pierdół że szok. Na balu też był strażakiem. A strażaka Sama to w kółko by chciał oglądac. Malowanki tez musza być ze strażakami. Wogóle mu sie to nie nudzi :eek:

A puzzli to mój niestety nie lubi układać. On strasznie niecierpliwy jest. Chyba żeby mu strażaka do układania kupić -to jest myśl :-p
 
reklama
Dzięki dziewczyny!!!! Bardzo mi pomogłyście :-) Wybraliśmy laptop a od babci dostanie Lego duplo.
 
mrozik - weź małego do kina, na poranki z multikinem, do końca roku są 2 odcinki Strażaka Sama, ciuchci Tomka i Boba budowniczego. My bylismy z Wiki, choć repertuar chłopięcy, była zachwycona, że były też inne dzieci i taaaaaki duży telewizor. W soboty o 10.30, trwa godzinę, bilet 10 zł
karolki, mrozik - co do reklam, to Wiki nie reaguje na zabwaki - oglada reklamy, powatrza po nas że takie głupie te reklamy, ale nie chce czegos dlatego, że jest w reklamie.;-) W ogóle nie wymusza zabawek w sklepach. Ogólnie nie ma czegos takiego, że bardzo chce dostać coś konkretnego. Jak idziemy cos jej kupić, to jej mówię, że np. jedziemy po kozaczki, bidonik, czapkę, puzzle.... (cokolwiek) to się cieszy jakby na to od miesiąca czekała.:-D W sklepie robię wstępna selekcję i potem jej pozwalam wybrac które chce.
 
Ostatnia edycja:
Antylopka - fajny pomysł z tym kinem. Musze popatrzec...
Co do checi zabawek z rekalm, to nie Filip prosił o zabawke, tylko ja mu ja strasznie chciałm kupić :sorry::-p:zawstydzona/y:. Mąż był przeciwny, bo i cena wysoka, ale my mu prawie nic nei kupujemy bo zawsze to babcia, to ciocia coś zakupią.... No i sie uparłam, a w realu było o 50 zł taniej i nie wytrzymałam. Zaciągnęłam męża do sklepu i kupiłam :sorry:
On tylko rekalmę uwielbia oglądac, bo strażacy są... A wszystko co jest ze strażą związane jest dla niego niesamowite :laugh2:
 
No i lipa z kina - u nas jest Kinoplex. Jakoś ta mi się nie skojarzyło że nie mamy multikina :sorry:. Najbliższe Kraków lub Warszawa - a szkoda, bo wydaje mi sie ze by mu sie podobało
 
szkoda, bo w multikinie sa fajne propozycje dla dzieci. Są tez baśnie, co tydzień inna przez jakiś tam czas, w soboty o 12.00. Wiem, że jak się skończy Bob, to będa inne bajki w cyklach, więc pewnie znowu sie przejdziemy.
mrozik - może tez maja opcje dla dzieci? Sprawdź na stronie, ja własnie tak znalazłam te poranki w multikinie.
 
reklama
Xav dostal od tesciowej i meza brata laptopa dla dzieci. na pudelku pisze malymi literami ze od 5 roku zycia jest. nie wiem czy oni nie czytali czy co sobie mysleli, ale ten laptop mu sie chyba dlugo nie przyda, wlaczam mu jakies melodyjki na nim i slowa do powtarzania a z reszty bedzie korzystal jak bedzie wiekszy, bo dodawanie, odejmowanie mu narazie nie potrzebne bo nawet nie jest tym zainteresowany. ja nie polecam takiego laptopa
Laptop dwujęzyczny PL-EN z myszką za wczesnie jest dla takiego malucha, chyba ze taki dla 2 latkow jesli sa.
 
Do góry