reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

NATAK a w jakim panstwie mieszkasz? czyzby w Anglii? ja w niedziele wreszcie jade do Meza do Anglii po 2 latach :) strasznie sie ciesze bo wieszcie zajmie sie w wolnej chwili dzieckiem i bede mogla odpoczac. wiem ze w Anglii dzieci moga juz od 4 roku zycia zaczac szkole, do 7 roku zycia sa zabawy wiec wypas. a od 3 r z mozna poslac do przedszkola na godzine dziennie oczywiscie bezplatnie.
 
reklama
Ja stwierdziłam że nie bede kupowała kilku drobnych prezentów tylko jeden a dosc porządny wybrałam takie cos jest od 3 lat ale mysle ze bardzo fajna zabawka edukacyjna:tak:
Fisher - Price UCZĄCY ZEGAR j.polski NOWY (844549395) - Aukcje internetowe Allegro
I u tego samego uzytkownika kupiłam tez prezent od mojej mamy:-D
Fisher-Price TELEFON KOMÓRKOWY LICZBY NOWY (844557962) - Aukcje internetowe Allegro
Wydaje mi się że Fisher price to dośc porządne zabawki. Ola nalezy do dzieci które wszystko rozwalają niestety. Wiem że od mojej szwagierki dostanie domek taki plastikowy na dwór.
 
aneta - super ta kuchnia daj znać jak już mała będzie juz uzytkowała czy jest porządna . My wtopilismy z kuchnią po piewrsze to kupilismy rok temu , zdecydowanie za wczesnie choc złozylismy duzo później, a po drugie bubel jakich mało na zdjęciu niby super fajnie ale Ola juz połamała blaty itd. Dlatego w tym roku stwierdziałam ze nie kupie jej tego typu zabawek bo ona tak to rozwali. Moze za jakis czas to sie jej kupi jakąs juz porządną.
 
mnie sie dziadki pochwaliły że Filipkowi kopare wielgarną kupili. Ciekawe gdzie ja to będę trzymac. Wprawdzie ma miec niedługo swój pokoik, ale takie duże sprzęty to nie wiem czy sie pomieszczą :eek:. Już paczka zapakowana stoi i czeka na gwiazdkę.. Mam nadzieję że sie dogadali z resztą rodzinki i to jest wspólny prezent.. Niedługo im wydam chyba jakiś zakaz kupowania zabawek, bo strasznie szaleją - pierwszy wnuczek, chyba dlatego
 
Edyta my ten telefon mamy juz od roku, Karol nadal go lubi, zwlaszcza rozmowe z Pawlem z pizzeri:-D
Ja strasznie lubie zabawki z tej firmy, mamy ich duzo sa baaardzo trwale, naprawde!
Z laptopa korzystamy tez juz z 1.5 roku, mamy taki dla malych dzieci, zadaje pytanie gdzie jest dana rzecz i nalezy wcisnac odpowiedni obazek, albo co wydaje dany dzwiek - tylko tyle, no i jakies melodyjki.
Karolek dostal teraz od cioci taki zestaw LEGO Duplo 3597-Bob Budowniczy Pszczyna (855314998) - Aukcje internetowe Allegro
Pod choinke ma dostac kolejke z torami.
 
reklama
Hej Kozica :) Hej Karolki:) hej edyta80 :) mrozik_j my się już witałyśmy na innym forum:) Dziewczyny pamiętacie mnie :) A ja wasz szukałam na ty starym forum:) teraz widzę gdzie można was złapać :)
 
Do góry