reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
To chyba to samo zamówiłyśmy Sylwia, to jest promocja jak dla mnie ;-) . Nie będę w takim razie wstawiać linka, bo by się powtórzyło:-p
 
Otwierałaś już tą pościel Sylwia? Ja kupiłam u innego sprzedawcy, ale to samo i w tej samej cenie​
 
Jak pisalam kilka dni temu kupilam wózek x-lander xa za 1500zł. Wczoraj przyjechali dziadkowie i przywieżli wózek dla dzidziusia chcieli zrobic nam niespodziankę:szok:. Niestety dzwonilam dziś do sklepu i zwrotów nie przyjmują. Moze któraś z was chciałaby kupić X-landera xa z nowej kolekcji w kolorze kawy z mlekiem za jakieś 1300 + przesyłka???
Jezeli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt jak najszybszy.



DO DPRZEDANIA NOWY WóZEK X-LANDER XA 2007
+ MOSKITIERA, SPACERóWKA, POKROWIEC NA NóZKI, TORBA (KOMPLET)
E-MAIL : ANETADABROWSKA7@VP.PL GG 9012096

Oto link : x-lander new adventures
 
Za wózek to ja podziekuję, bo nadal nie wiem jaki kupić :szok::no:
Dzisiaj przyszła mi w końcu pościel. Bardzo mi się podoba. Nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli rozłożyć łóżeczko i "ubrać" je w ta pościel ;-)
 
Tak, na allegro, 10 częściowa za 200 zł (poszewka na kołderkę i poduszkę, kołderka i poduszka, ochraniacze na szczebelki, przybornik, baldachim, stelaż do baldachimu, falbana maskująca, prześcieradło i rożek (chyba gratis)
 
Ja x-landera mam już, więcej nie trzeba..

A powiem wam tylko, że z tymi baldachimami to nie przesadzajcie, bo to wcale nie jest dobry wynalazek, chociaż ładnie wyglądają. Tam poprostu gromadzi się strasznie dużo kurzu, więcej niż na zasłonach okiennych i trzebaby to wietrzyć, trzepać i prać co chwilę.
 
Ja pościel kupiłam ze względu na cenę. Rozeznałam się w sklepach i powiem, że za 250 zł to były 5 częśćiowe. Baldachim, to albo się przyda, albo nie. Ale u mojej kuzynki się sprawdził :tak:
 
reklama
przyznam, ze baldachim kupilam w komplecie poscieli Drewexu dlatego ze tak ladnie wyglada lozeczko - powod przyznacie dosc banalny ... ale u nas sie sprawdzil i jeszcze do niedawna byl uzywany (teraz wyprany czeka juz na nowego lokatora) ...
dzieki baldachimowi udalo mi sie odseparowac mala od reszty tzn. szla spac i nie widziala nas - wiec nauczyla sie zasypiac bez nas, jak byla bardzo malutka wszystko nie rozpraszalo jej, jak byla starsza to mialam wrazenie ze jak widzi to samo tlo nad soba czuje sie jak w swoim malym "namiociku domku" ... - a ze prac trzeba ... - ja pralam rownie czesto jak posciel ...
 
Do góry