reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
To prawda. Ale przeciez mozna dokupic barierke zabezpieczająca a po jakims czasie ja zdjąc...A to łózeczko sprawia wrazenie ciasnego przez ta obudowe z kazdej strony-troche jak spanie w skrzyni:baffled:

Ja mysle o czyms takim na poczatek samodzielnego spania bo chyba na dniach pozbedziemy sie juz łózeczka.
Nie jest to łozko docelowe tylko bardziej materac ale na tyle niski , ze nawet gdyby mała spadła to nic jej sie nie stanie.
 
czyli łózko plus 2 barierki jeśli postawie nie pod ścianą wyjdzie cena podobna :baffled: eh sama już nie wiem narazie jeszcze się wstrzymuje z łózkiem i tylko się rozglądam zobaczymy może jeszcze coś ciekawego znajdę :tak:
 
Gosia -a musisz koniecznie stawiac łóżko z dojsciem po obu stronach?Moze na poczatek mogłoby stac pod scianą a z czasem moznaby je przestawic?

Poza tym wydaje mi sie ze z takiego łózka dziecko bardzo szybko by wyrosło...
 
Mi też to łóżko się nie podoba :no:
Teraz to chyba już nie warto kupować takich zabezpieczonych łóżek.
Ja to bym nawet żadnej barierki nie kupowała, tylko rozkładała na podłodze (zresztą tak robię) coś miękkiego, żeby w razie czego upadek nie był twardy. Oli już dawno śpi na zwykłym tapczanie i ani razu nie spadła.
 
O rany...To ja chce taki;-):tak:.
Z nowosci;-):tak:
picture286gj0.jpg
 
reklama
Do góry