Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Szymka też gryzą dlatego nosi bawełniane kalesonki.ale u Szymka w przedszkolu jest też dziewczynka która nie da sobie założyć rajstopek i mama kupuje jej bawełniane leginsy a pod spód skarpetki i wytrzymuje.
ja dziś okupiłam dzieciaki w cherokee zwłaszcza D sporo dostał bo dużo jego rozmiarówki w przecenie było
ale jakby co polecam się wybrać na wyprzedaże bo bluzki śliczności na Emilkę od 6,5zł się zaczynały
fajowe zwłaszcza pierwszy zestaw dla Dominika ja uwielbiam tą firmę bo tanie i fajne kolory ale do Tesco mam 100km więc dopada wybieram się do Gdańska jednak dopiero w styczniu na początku bo na kontrolę do alergologa jedziemy i może jakąs kurtkę sobie kupię bo tą co mam to żal mi rozciągać.a w tygodniu do słupska skoczę bo jakieś dresy dla mnie bluzeczkę i golf w H&M no i pewnie coś dla Szymka.
Gosiu, duzo bluzeczek kupilas. Bardzo ladne, kolorowe. I ta ze zwierzakami jaka fajna. Rosmerta - bardzo ladne bluzki. Hubert na pewno zadowolony, skoro lubi te postacie. Mysia, extra kombinezon. Bardzo mi sie podoba.