reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

My też już powoli przygotowujemy się do zimy, tylko u nas nie waidomo jaka ona w tym roku będzie, czy w ogóle będzie śnieg, mróz, czy tylko będzie lało i wiało niemiłosiernie:-p Kurtkę Vickowi już kupiliśmy, jak byliśmy na zakupach do szkoły, czapkę ma taką i jeszcze taki zestaw:
Buy Bear Trapper Hat from the Next UK online shop
http://www.ebay.ie/itm/360397412254?ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Dla Olego kupiłam już taką kurtkę, ale poluje jeszcze na czapkę i szalik, żeby skompletować coś takiego:
http://img190.imageshack.us/img190/6272/dinojs.jpg dinojs.jpg
No i buty jeszcze, ale tych to poszukam dopiero w przyszłym miesiącu, no chyba że trafi mi się coś fajnego już;-)

Kasiad ten kombinezon różowo czarny bardzo fajny!:tak:

A gdybym miała córkę, to pewnie kupiłabym jej taki zestaw:
http://allegro.pl/next-kpl-3-cz-kroliczek-r-3-6l-nowosc-polska-i1851762753.html
ale nie mam, wię tylko sobie mogę pooglądać:-p Nie wiem tylko czy prawie 5latka chciałaby w czymś takim chodzić:-p
 
reklama
Wolfia na ciebie można liczyć dzięki.no Kinia musi mieć 6-12 miesięcy i taki zamowie. A dziś kupiłam jej fotelik do karmienia z fisher price taki co się stawia na krześle i się do pasami przypina pomyślałam że to całkiem praktyczne bo możemy go wszędzie zabrać można go składać.obu był praktyczny w użyciu no i zdecydowałam sir na krzeselko do wanny.miała któraś z was taki wynalazek.
 
Wolfia na ciebie można liczyć dzięki.no Kinia musi mieć 6-12 miesięcy i taki zamowie. A dziś kupiłam jej fotelik do karmienia z fisher price taki co się stawia na krześle i się do pasami przypina pomyślałam że to całkiem praktyczne bo możemy go wszędzie zabrać można go składać.obu był praktyczny w użyciu no i zdecydowałam sir na krzeselko do wanny.miała któraś z was taki wynalazek.
Ja miałam fotelik do wanny,super sprawa,dzieciarnia razem sie ka[pała jakos 2-3 misiące.
 
Karola polecam się na przyszłość;-) Niestety ale Twój rozmiar niedostępny, no chyba że wbiłabyś się w ten 3-6l, jak się dobrze rozciąga, albo Ty jesteś drobna:-D
Ja nie miałam takiego krzesełka do kąpieli, ale słyszałam o nich bardzo dobre opinie, więc czasem chyba żałuje, że go nie miałam;-) A to krzesełko na krzesło może być kolejnym trafionym pomysłem, bo u nas jak Oliver był mały, to i tak lubił jeść z nami przy stole, aletak to ma chyba każde dziecko, więc myślę że rozwiązanie bardzo fajne:tak:

Kasiad u Was ciągle na topie Hello Kitty?;-)

A mi się udało dokupić czapkę, szalik i rękawiczki do tej kurtki:tak: Fakt, że ten zestaw mnie więcej kosztował niż kurtka, ale ponieważ kurtkę udało mi się kupić w bardzo przystępnej cenie, bo wcześniej, a teraz już są coraz bardziej rozchwytywane, więc i droższe:sorry: Więc suma sumarum mam komplet gotowy:-) Swoją drogą to na Allegro udało mi się go kupić, ale i tam ceny niektórych rzeczy używanych przyprawiają o ból głowy:-p No ale nigdzie indziej nie było takiego rozmiaru jak potrzebowałam:sorry:
Teraz pora na buty:tak: Oliver to chyba będzie miał po Victorze, mam nadzieję, że nie będą zbyt duże, bo on ma maleńką stópkę w porównaniu z bratem:-p Ale dla Victora muszę czegoś poszukać pewnie w PL, jak to z reguły bywa z zimowymi butami... widziałyście coś ciekawego dla chłopca na Allegro? Bo tylko to mi zostaje;-)
 
reklama
Oby małej hrabinie się spodobało kupiłam a raczej zamówiłam takie zielone z zabawkami bo przecież ona się tak wydziera jak ją myje szok zupełne przeciwieństwo szymka jeśli chodzi o wodę.zaczniemy chodzić na basen do dziadków może się przekona a jak nie to może latem jakby udało się zaliczyć jakiś ciepły urlop.
 
Do góry