reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych Skarbów

reklama
Paulina dziś poszła do Carrefoura po prezent na Dzień Ojca dla Tomka i zauważyła kosz z przecenionymi zabawkami powystawowymi. Kupiła Oliwce DJ-Dżdżownicę za całe .... 10 zł



Nie zniszczona, nawet nie zarysowana, miała tylko słabe baterie - po wymianie działa elegancko. Zabawka od 18 miesięcy, a więc na czasie, na Allegro kosztuje ok. 85 zł + koszty przesyłki.
 
Ostatnia edycja:
super tak dzdzownica my polujemy na konia ale na biegunach oczywiscie bo zywego szymek tak jakby juz ma no ale nie zabiore go do domu.
za to dzis bylismy na poprawinach i to taka restauracja konna mozna powiedziec i szymek tak calowal konia na biegunach no ze musze mu go kupic juz mam jednego na oku jutro sprawdze w sklepie czy taki jest i jaka cena.

KOŃ na BIEGUNACH Rży-Parska-Macha Ogonem (W-WA) (387838402) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

a to moje ostatnie zakupy pomyslalam ze teraz rzeczy jesienne beda tansze NEXT CUDOWNA KAMIZELKA Z DZIANINY W PASECZKI 2 L (386284284) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Kamizelka bardzo fajna
Dżdżownica słodka, udany zakup!!!
Ja kupilam na giełdzie (u nas jest co tydzień w niedziele giełda ze wszystkim i niczym:):)Jakubkowi spodenki jedne krótkie Next-a kremowe-delikatny, cienki dżins, drugie 3/4 niebieskie dżinsy tez nexta i długie dżinsy niebieskie takie cieńsze, wszystko kosztowało mnie 30zł, zdjecia dolączę później.
 
Stanki, koniecznie dołącz zdjęcia :tak:
Karola, kamizelka fajna, lubię takie kolory.
Koń też fajny, chętnie Oliwce bym kupiła coś w tym stylu, ale niestety miejsca w domu niet na taką dużą zabawkę.
 
reklama
Marta dostała takiego DJ dzdzownice pod choinke ale zadna z nas nie lubi dzwieków tej zabawki i stoi bezuzyteczna :baffled:
 
Do góry