reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
szyszunia piekne:))))

A wogole zacznijmy wrzucac wyglan tego co mamy,jak mamy,jak sie susza,wisza,,i wogole jak leza,gdzie poukladane czy nie...bo zakupow to juz kazda ma chyba wsio....a oko fajnie nacieszyc...
Ja popstrykm tez łozeczko,zabawki,hee..ciuszkiii ktore dostalam...i reszte arsenału..
 
a ja bawię się właśnie karuzelą.....stara krowa:-):-)
dziś przyszła, również tiny love....fajniutka jest. Taka nie pozorna, niezbyt głośna:) udany zakup.
Przyszedł też baldachim, ładnie pachnie więc nie piorę go i stelaż czyli dziś skończymy królestwo dla Adrianki\:)
 
Dziewczyny nie wiem w jakiej postaci robicie pamiatki z ciazy narodzin a potem z rozwoju itp dzieci...Ja np mam nagrane ktg na tel zdj z ktg zdjecia z ciazy potem bede zbierac wszystko pokolei pepuszek pierwsze obciete kosmyki itp ale tez prowadze Album moje pieć lat...
Jest to gotowy album z Anne Geddes bardzo ładny i wszystko sie tam zapisuje mam takki dla Leny i dla małej juz tez zakupiłam
Tak tylko napomniałam moze którejś sie przyda :happy:
 
Koralikowa tak ma już założony..będę go prać co 2 tygodnie, a jak mi się znudzi to zdejmę...ale baldachim to takie moje małe zboczenie:) od zawsze mi się podobał:-D
 
reklama
Do góry