reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Co do szpilek... Basiu, jeżeli mają Ci poprawić humor to kup :) To nic że pochodzisz w nich parę tygodni, ważne że będziesz się dobrze czuła! Oczywiście zgadzam się z dziewczynami - kręgosłup, no i problemy z równowagą oraz w późniejszych miesiącach duży ciężar nie pozwolą na szpilki. Ale teraz? Leciutki obcasik? Czemu nie? Ja co prawda na co dzień nie chodzę w szpilkach ale szykują mi się dwie ważne uroczystości: 90te urodziny babci mojego M. (już w tą niedzielę! o zgrozo!) oraz oczywiście nasz ślub, także chyba będę musiała wytrzeć z kurzu moje szpilencje :) Nie wiem w co się ubrać na te urodziny :( Kupiłam dzisiaj dwie piękne sukienki w ... ciucholandzie (jestem ich zwolenniczką pod warunkiem że rzeczy są ładnie przechowywane, czyste i nieznoszone). Piękne, kremowe, praktycznie nowe! I co się okazało? Nie mieszczę się w biuście :( Jedna sukienka jest z vero mody druga z atmosphere - chyba teściowa dostanie prezencik... Ech, a ja nadal nie mam co na siebie włożyć.

Bardzo dobrze że dodajecie tutaj swoje sugestie i preferencje odnośnie wózków bo muszę się za jakimś rozejrzeć, a jako że nie mam doświadczenia - nie wiem na co zwrócić uwagę. Także podpatrzę na te o których piszecie :)
 
reklama
jagódka ja mam po synku również Jedo Fyn 4ds i też nie zamieniłabym go na żaden inny wyprany czeka na kolejnego dzidziusia, szczególnie gondola jest rewelacyjna w tym wózku bo jest bardzo duuuża, mały do 8 miesiąca w niej jeździł by zimę przetrwać, spacerówka jest mniej urodziwa ale też wygodna i przodem i tyłem można ustawić.
 
widzę że JUŻ temat nawet wózkowy:-D

ja wiem na pewno że znowu kupię ten sam wózek tylko pewnie inny kolor dla odmiany.To RETRUS FIRE.

jest na pompowanych kołach,duży ma kosz na zakupy ale to nic.najlepsza opcja jaką ma i nie widziałam dotąd w żadnym wózku to odpinana z tyłu budka w gondoli i spacerówce.zostaje tylko siateczka.zbawienie w lecie.koleżanka kupiła x-landera jak zobaczyła mój to kleła :-Dchciała taki jak mój:-Dnie mam swoejgo zdjecia zaby pokazac ale jakies w necie znalazłam

https://www.google.pl/search?q=retr...p_kola_fotelik_gratis-1062574860.html;412;500

FIRE - gondola, spacerówka i fotelik samochodowy 0-13kg


na zdjęciach sie wydaje kanciasty taki ale jest sliczny opływowy :-)

teraz powstała nowa wersja ale z tyłu nie ma tej budki całej odpinanej tylko kawałek jest ładniejszy ciut tzn kosz wyżej i budka inna.ale chyba zdecydujemy sie na ten model starszy.
 
Hahahaha, temat wózków, temat rzeka:-D My mamy Navingtona Cadeta i bardzo sobie go chwalę, nawet po tej paskudnej długaśnej zimie nie zamieniłabym go na żaden inny o wielkich kołach. Ten to miód malyna - lekki, cichutki, składa się jednym ruchem do rozmiarów niewiele wiekszych od parasolki:tak:

Ale...Wózek pewnie nas czeka, bo trzeba będzie jakiś rok po roku wyhaczyć. Już mi skóra cierpnie na te kobyły:szok:
 
Tez mam iCandy i bardzo sobie chwale.

Witaminka- jak chcecie kupic stokke ,jak macie 6 miesiecznego babla w domu i w grudniu jeszcze nie bedzie mial 1,5? nie bedziesz juz dla niego uzywala wozka?
Olinek ma poltora teraz i faktycznie duzo biega ,ale na dluzszy spacer to bez wozka raczej by nie dal rady.
 
Mam do wyboru trzy wózki. Nie znam ich dokładnych nazw, jak będę wiedziała coś więcej to poradzę się Was który wybrać. Do wyboru mam ciemny (nic o nim nie wiem), brązowy (podobał mi się ale nazwy nie pamiętam) oraz jakiś amerykański który wiele gwiazd ma (ale coś nie jestem przekonana bo nie chodzi o to czy jakieś celebrytki go miały tylko czy jest funkcjonalny i wygodny).

A od znajomego dostaniemy czarnego konika na biegunach jak maleństwo podrośnie :)
 
Winki80 a gdzie ja napisalam, ze obecnie najmlodszego nie bede wozic w wozku? Narazie jestesmy na etapie zastanawiania sie jak to ogarniemy i na chwile obecna plan mamy taki, ze najstarszy juz teraz biega bez wozka, sredni i najmlodszy na spacerach jezdza w podwojnym, a mamy iCandy podwojny. I doszlismy do wniosku, ze teraz kupimy pojedynczy dla malenstwa. Malenstwo bedzie w pojedynczym albo w chuscie, sredni i obecnie najmlodszy beda w podwojnym jezdzic, a najstarszy bedzie sobie biegal tak jak teraz. Ja zakladam, ze sama na te spacery chodzic nie bede i na chwile obecna numerem jeden jest takie rozwiazanie, zobaczymy jaka decyzje statecznie podejmiemy.
 
oj jak ja juz bym sie wybrala na zakupy :), dla chlopca mamy wszystko po Filipku, ale jezeli to mialaby byc dziewczynka.....marze o sukieneczkach :)
co do wozka my mamy Bugaboo Cameleon i jestem niesamowicie zadowolona, Filip jezdzi nim od dwoch lat, wlasnie dzisiaj przynioslam go do domu i pralam, super zaleta jest to, ze mozna wszystkie czesci materialowe wsadzic do pralki, a nastepna, ze mozna dokupic do niego tysiace innach rzeczy lub czesci zamiennych (inny kolor budy). chociaz przyznaje, ze cena jest tez powalajaca, ale moim zdaniem warto :)
 
reklama
Do góry