reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Witaminka ma to sens , a ( bo mi umknelo) w jakim wieku masz dzieciaki i jak maja na imię ?
Ja tez myśle jak pisałam nad iCandy bo mam 13 miesięcznego więc bedą jeździć razem , gorzej jak bliźniaków nam sie trafia ;-)
Witaminka to taki dla 4 ;-) hihi widzialm robią na zamówienie ;)
 
reklama
Dziewczyny nie straszcie mnie potrojnymi i poczwornymi wozkami, takie kombajny nie wchodza w gre:). Takie rozwiazanie jakie narazie sobie obmyslilismy jest najlepsze :). Z reszta my planujemy chustowac malenstwo od samego poczatku. Super sprawa. Pierworodnego nie chustowalismy tylko poszlismy w nosidelko. Ale juz drugiego i trzeciego syncia tak. I nosilam w chuscie najmlodszego, ale jak test wyszedl pozytywny to maz powiedzial, abym juz nie nosila ze wzgledu na ciaze. I teraz jak chodzimy na spacery to on go nosi i jak jest w domu to tez w tej chuscie go nosi,. Serio super sprawa.
Agusia nasi chlopcy sa w wieku najstarszy 2,5 roku, drugi 1,5, a najmlodszy prawie 5 miesiecy. A ich imiona to Robert, Marcus, Henry.
 
Ja też chustowałam synka bardzo szybko miał parę miesięcy i miło to wspominam, zwłaszcza imprezy masowe w plenerze
 
Witaminka wlasnie stałam sie twoja fanka! Takie maluchy i jeszcze niemowlę .Podziwiam ;-) jak kiedys bedzie mi sie wydawalo ciezko pomysle o tobie kochana .imiona bardzo ładne pewnie tak jaki chłopcy ;-)
 
Agusia chlopcy to male przystojniaki w tatusia ida :-). Wiesz my myslelismy o czwartym bobo, ale nie tak szybko, mielismy plan poczekac dluzszy czas dluuuuzszy....i sie postarac, no i trafila nam sie niespodzianka, ale szczesliwi jestesmy, a to najwazniejsze. Ja to sie nawet smialam do meza, ze jego zolnierze to chyba maja jakies radary i narzedzia i zawsze droge znajda i sie przecisna chocby nie wiem co. A maz na to, ze i owszem hahah.
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kurcze dziewczyny.. w 6,7 tyg wybieracie wozki :-)
Ja zostaje przy moim bo uwielbiam

KQ4c46fa238b5eb4.65441320.jpg
 

Załączniki

  • KQ4c46fa238b5eb4.65441320.jpg
    KQ4c46fa238b5eb4.65441320.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 55
Do góry