reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

reklama
Winki odnosnie Stokke. My mielismy juz taki dla pierworodnego. A wybor padl na niego, bo wszyscy wokol zachwalali i spodobal nam sie, no i u nas jest bardzo popularny, oczywiscie on sie cudnie prezentuje, elegancki itd. Ale wtedy potrzebowalismy wygodnego wozka miejskiego, ktory szybko sie sklada i rozklada i latwo miesci sie w bagazniku, jest lekki i wogole. I wybor padl na Stokke. I bylismy zadowoleni, egzamin zdal, prowadzil sie dobrze i jest wysoki i nie trzeba sie zbytnio schylac.
 
My mamy dostać od szwagierki ten wózek. Kolor nie specjalnie mi się podoba, jednak odejdzie nam spory wydatek kupna nowego. Na razie jej córka Hania nie chce oddać wózeczka, ale na szczęście do listopada z niego wyrośnie :-)
x-lander-xa-3-w-1-volcano-kolekcja-2010_0_b.jpg
 

Załączniki

  • x-lander-xa-3-w-1-volcano-kolekcja-2010_0_b.jpg
    x-lander-xa-3-w-1-volcano-kolekcja-2010_0_b.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 45
szyszunia super.
winki no muszę wybrać bo co nie zabiorę kuzynce skoro dziecko w tym śpi.Ale ja i tak myślę że mniej mam do kupienia bo duży plus że ubranka a kosmetyki,pampki to wiadomo trzeba kupić.
oregano wózek fajny tylko troszkę ciężki mi się wydaje a kolorek super moim zdaniem.Lepiej mieć ciemniejsze kolorystycznie bo do jasnych robaczki lecą.
Mnie zawsze się zielone podobały ale wiem od znajomych że dużo robaczków się wiesza na takich jasnych kolorkach.


Ja wybrałam taki wózek i o ile żaden inny mi się nie spodoba to taki zakupię...
POLSKI wózek spacerowy od 0-3 lat SPEED + GRATISY (3194097524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Jak milo popatrzec na te wozeczki.
Ja narazie na nic nie patrze,tyn rzuce okiem,ale o kupowaniu nie ma mowy.
Chociaz to trudne bo ja mam kolo siebie z 10m hurtownie dziecieca.codzien kolo niej ide.
 
Koralikowa ja z balkonu mam widok na sklep dziecięcy ale szczerze mówiąc wole zamówić coś z allegro bo tam ceny to z kosmosu są.Jedynie pampersy lub kosmetyki,butelki,smoczki itp to tak ale resztę wole na allegro lub gdzie indziej.
 
mi sie marzy isc do hurtowni i poogladac i pododtykac! ale wstrzymuje sie do wizytki boje zapeszac :)
mysle nad wozkiem tym co oregano ma bardzo dobre opinie znajomych, albo nad maxi cosi ale to pewnie uzywany bo cenowo :szok:, podobal mi sie tez navington cadet on chyba przez xlandera robiony :/ dla mnie wazne sa 4 stabilne duze kola, i duza gondolka - bo w zimie przyjdzie nam przez sniegi dziecko wozic :)
 
Baśka_28, on waży jakoś 15kg, ale nie mam porównania czy to dużo czy mało. Kolor zniosę, ważne że nic nas nie będzie kosztował.
laperedhil, maxi cosi są przepiękne jak dla mnie, ale nówka z tego roku to jakieś 3tys zł :baffled: Mura 4 bardzo mi się podoba. Ala x-lander bardzo łatwo się prowadzi. Obciążony zakupami właściwie jedzie sam
 
Jeśli chodzi o wózki to ja nie uznaję tych na trzech kółkach moim zdaniem nie są stabilne i wygląd też mi nie odpowiada jakoś tak dziwnie wyglądają.
laperedhil właśnie zima i trzeba kupić taki żeby było łatwo w pchaniu ja na początku myślałam o takim typ parasolka ale te koła trudne przepchać w śniegu.Wiem jak Kamil miał spacerówkę parasolkę to w śnieg musiał na nóżkach chodzić bo nie dało rady.Zresztą od odkąd skończył rok już nie jezdził w wózku tylko rowerku.
 
reklama
no mi znajomi polecaja maxi cos tyle ze uzywany ale swietnie sie sprawdzil w zimie :) zobaczymy co nam wpadnie w oko i kieszen :D napewno 4 kolka to podstawa bo komfort jazdy o wiele wiekszy.
we Wroc sa targi dla matki z dzieckiem i ciezarnej oczywiscie w maju wiec moze tam beda jakies wozeczki :)
 
Do góry