reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :)

Marka przykro mi, ze spotkalo Was cos takiego. Michalek jest i zawsze bedzie z Wami, w Waszych sercach. Zycze Ci z calego serca, aby ta ciaza byla spokojna :tak:

Basia28 ja nie jestem zwolenniczka szpilek w ciazy. W ciazy z pierwszym synciem na poczatku chodzilam, ale potem je odstawilam na rzecz trampek, adidasow i balerinek. I to wszystko ze wzgledu na kegoslup, bo szpilki to jednak szpilki, najlepsze dla kregoslupa nie sa, a i tak ciaza to dla nas duzy wysilek. A buty na plaskiej podeszwie sa wygodne i przyjazne dla naszej postawy. I w kazdej poprzedniej ciazy tak chodzilam, zwlaszcza, ze kregoslup pobolewal, raz mniej raz bardziej.

Co do zakupow. My mamy duzo rzeczy po chlopcach, zwlaszcza ubranek, ale i tak pare rzeczy trzeba bedzie kupic. Wozek na pewno. No i jak sie okaze, ze bedzie dziewuszka to pozwole sobie na male szalenstwo zakupowe :tak:. Uwielbiam te maluskie ciuszki i znajac siebie to jak tylko cos zobacze to zakupie :-).
A dla siebie to mam sporo ubran ciazowych- bluzki, tuniki, spodnie dlugie i krotkie, legginsy, sukienki, spodniczki no i w poprzednich ciazach czesto chodzilam w rzeczach meza- tshirtach, bluzach, koszulach, najwygodniejsze byly:-) ale pare rzeczy zakupie.
 
reklama
Jeśli chodzi o szpilki, to nie są wskazane, nie tylko ze względu na kręgosłup - jak zacznie Ci się zmieniać środek ciężkości, to będziesz się potykać na prostej drodze w płaskich butach:tak:
 
Dziękuję dziewczyny :happy2: Kiedyś jak byłam młodsza to często chodziłam w szpilkach pózniej jednak gusta się zmieniły i w pierwszej ciąży też chodziłam w balerinkach,adidasach,klapkach ale jak Kamil podrósł na tyle żeby już go nie nosić na rękach to zaczęłam znowu inaczej patrzeć na szpilki i miałam w planach zakupić na wiosnę i lato ale teraz to chyba już nie da rady.

Pozostają płaskie obuwie no i wiadomo w pózniejszym trymestrze ciężko było by chodzić z wielkim brzusiem w szpilach:sorry2:

witaminka a masz już jakiś wózeczek wypatrzony?Bo ja mam na oku jeden ale nie wiem czy dobrze by się zimną jezdziło kołami...wkleję linka jak znajdę go.

Dla Kamila miałam coś podobnego ale kurcze sprzedałam go

WÓZKI GONDOLA / SPACER MAKALU 4 - WYPRZEDAŻ !!!!! (3172286899) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tylko z innej firmy.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie drogie koleżanki!
Zapraszam Was na swoje aukcjE! Mam sliczne ubrania z Motherhood,ciążowe,jak nowe...większość ciąży przelezałam,wiec ubrania są w stanie wręcz idealnym...

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam sliczne zabawki,ubranka i buciki

Dla Was - Koleżanek z BB - udzielam rabatu 5% na WSZYSTKO!!!!
Juz wiele z Was u mnie kupiło,moge dac namiary to sie zapytacie czy są zadowolone:)

Zapraszam!
 
Hej dziewczyny, jestem styczniówką 1995,lipcówką 2011 i będę czerwcówką 2013. Więcej ciązy nie planuję dlatego mam do sprzedania książki:
Ciężarówką przez 9 miesięcy Kaz Cooke 20 zł plus koszty wysyłki
i Szkoła Przetrwania dla przyszłych ojców D. Port i J. Ralston 20 zł
Stan książek jest dobry.Jesli, któraś by chciała to proszę kontakt na PW
 
Witaminka ja wlasnie sie zastanawiam nad iCandy pear albo Apple podwójny ale z gondolka dla malucha, bo podwójny sie przyda ;)
Teraz mamy Queeny buzz 4 w kolorze capri jeździmy spacerowka a reszta w garażu- gorąco polecam bo jest compatybilny z fotelikiem maxi cosi ;) gondolka tez solidna - nozna ja nosic nosidlo ;) i mam tez pettite zia star + w kolorze capri ale ten tylko używam na dojazdy i jeździ w moim aucie w bagażniku , zeby nie nosić gada ;)
 
reklama
Agusiakemisia polecam iCandy, u nas zdal egzamin, ciagle go mamy, wcale duzo miejsca nie zajmuje :-)

Basia28 super ten wozeczek, podoba mi sie :tak:. Mi sie jeszcze podoba Bugaboo Cameleon, fajniutki jest, ceny tez fajniutkie :-)
 
Do góry