reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Mama ja te paklanki nawet mam jeszcze po poprzednim dziecku:) Nawet zapach zostal :)
Sa tez takie tansze wersje kupowane w TESCO z firmy gaga chyba, no ale teraz nie mam TESCO pod nosem to i woreczkow nie kupie.
Dla mnie te woreczki zapachowe to najbardziej sie przydawaly na wyjscia, bo czasem jest tak ze dziecko przewiniesz a nie masz gdzie wyrzucic pieluchy i musisz ja do torby wlozyc. W takim przypadku te woreczki byly super bo w torbie nic nie bylo czuc nawet od kupowej pieluchy.
Musze przemyslec ten kosz, bo sa do nich zastepcze worki i w sumie cenowo moze to wyjsc nie tak bardzo drogo. Najgorzej ze ja taka na zapachy jestem wrazliwa :(((( Wystarczy ze otworze szafke z koszem a juz mam odruch wymiotny, albo jak wejde do niewywietrzonego domu to tez zatykam nos zeby czasem sie cos nie ulalo .... nie lubie tego,ale z drugiej strony dwa razy (w dwoch roznych mieszkaniach) wyczulam wyciek gazu, chociaz wszyscy uwazali ze takowego nie ma. Jak sie potem okazalo mialam racje, wiec czasem sie to na cos przydaje
 
reklama
Madzius ogólnie sens tego kosza jest fajny nie wiem który oglądałas ale myśle ze paklanki czy nie woreczki dadzą radę jak dobrze sie zapakuje ja używam takich torebek ba spacerach z psem ja tezy mam wrażliwy nos cieżko mi czasem było w robocie bo zapachy tez były rożne ja wogole jak jestem w sklepie i kupuje warzywa czy owoce to na węch :) z gazem to zawsze po szkole chodziłam do kumpelk na kawę i mowię jej strasznie ci koło licznika śmierdzi gazem i sie okazało ze tez ma przeciek to samo mam z chlorem jak ktos przedobrzy czyszcząc toaletę nie jestem w stanie skorzystać tak mnie drażni
 
Mam pytanko kolezanka rodziła w tym szpitalu co ja chce i mi mówiła ze proszą by dla dziecka miec komplety kaftaniki i spiochy ze im najwygodniej wykonywac przy nich wszystko. Ja mam poszykowane body i pajace ale nie wiem sama czy ich sie sluchac czy nie. Moze faktycznie najwygodniej.
 
reklama
Sylka przecież pajac tez wygodny... Ja mam na szykowne body kaftanik polspiochy i pajace.. W sumie tylko im 1 zestaw trzeba resztę my ubieramy

CZEKAMY NA LENKĘ:*
 
Do góry