reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

efunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Lipiec 2005
Postów
4 260
Miasto
zar
Hej, czy wy tez już myślicie o zakupach? do końca ciąży jeszcze tak daleko a ja już przeglądam allegro :))
Po Tymku wszystkie niemal rzeczy oddałam poza najfajniejszymi zabawkami, które pożyczyłam koleżance. I już się nie mogę doczekać kupowania dla nowego małego Dudusia :))
 
reklama
Jesli chodzi o ciuszki to mi bardzo duzo zostało po Kubie fajnych prawie nowych rzeczy tylko jesli będzie to panienka to i tak garderoba do wymiany:tak:
Łórzeczko zostaje po Kubie jemu kupie juz łózko dla starszych dzieci bo chcę mu urządzić swój pokoik chociaż na początku pewnie i tak będzie spał w naszej sypialni
jesli chodzi o wózek to własnie niewiem mam w sumie w dobrym stanie firmy BEbecar ale niewiem zobaczymy jeszcze
napewno zostaja akcesoria higieniczne czyli nowa wanienka,ręczniki,przewijak itp.
no butelki oczywiście i inne pierdołki:tak:
no niewiem zobaczymy mamy jeszcze czas
 
Ja tez mam bebecara - gondolę. Ale spacerówkę kupię inna bo swoją Tymon zajeździł :)
Przed nami zreztą najważniejszy zakup: nowe mieszkanie bo to jest za małe dla 4 osób :(
 
Fajny temat... Ja niestety muszę wszystko kupować... :szok: to moje pierwsze dzieciątko i nie mam zupełnie nic... Ale mam koleżankę, która ma synka i jeżeli ja też bym miała, to miałabym trochę ciuszków od niej... W każdym razie na pewno wanienkę, przewijak... Takie pierdołki... Aczkolwiek przeglądałam allegro i tam na prawdę można kupić fajne używane ciuszki dla dzieci w wielkich pakach po kilkadziesiąt sztuk. Fajna sprawa... Ciuszki w bardzo dobrym stanie i za rozsądną cenę:tak: Co do wózia... Muszę kupić nowy, tak samo jak łóżeczko :szok: Jeju... tyle tego, a to jeszcze nie wszystko...

Pozdrawiam serdecznie
 
Silka- poczekaj troche z tymi zakupami, moze okaze sie , ze jeszcze po kims dostaniesz ubranka...moim zdaniem tych najmniejszych nie warto kupowac nowych. Przynajmniej calej ubrankowej wyprawki, dzieciaki za szybko rosna. Ja akurat mam neutralne rzeczy po coreczce wiec jezeli cos to pewnie przed samym rozwiazaniem zakupie kilka bodziakow i tyle. Warto przemyslec zakupy dwa razy, niepotrzebnie wydawac kase szkoda , zawsze sie przyda na leki i kosmetyki. Mysle , ze dziewczyny juz z pociechami zawsze doradza rozsadny wybor. do mie mozesz uderzac w ciemno .
P{ozdrawiam
 
No to co do zakupków, to zaopatrzyłam się w spódniczkę ciążową :tak::-) W prawdzie jest jeszcze za duża w pasie ( rozmiar niby 38 :confused: ) ale to pewnie dlatego, że dużo miejsca jest na brzuszek :-D:-) A już nie długo mam zamiar wybrać się na małe zakupki dla mojego maleństwa :-D Mam tak wielką ochotę coś Mu kupić... Coś malutkiego, jakąś drobnostkę, ale czuję, że sprawi mi to tak ogromną radość, że pewnie się nie powstrzymam :-D Tym bardziej, iż za 1,5 tygodnia kończę 13 tc i co za tym idzie pierwszy trymestr, czyli ryzyko niebezpieczeństwa spada już znacznie i można poszaleć z zakupami. Poza tym będę miała mniej do kupienia później :-D:-D:-)Ależ ja to sobie pięknie tłumaczę :-D:-D A prawda jest taka, że po prostu nie potrafię się powstrzymać :-D

A jak tam u Was dziewczynki ?? Buźki !!!!
 
Ja tez bede wszystko kupowala, bo nie mam kompletnie nic.
Ale bardziej mnie to cieszy niz martwi, bo to przeciez czysta przyjemnosc:-):-)
Poki co dla siebie kupilam dwie pary spodni- jeszcze troszke za duze...
i krem na rozstepy.
 
Ja też będe musiała wszystko kupować od nowa po moim synku wszystko oddałam to rodzince to koleżankom... a teraz musze zacząć od nowa ha :) no ale sama przyjemność w robieniu zakupów dla maleństwa :)

Ostatnio przechodziłam koło sklepu z akcesoriami dzieciecymi i no zobaczyłam sliczna różową buteleczke jeju musiałam ja kupić i takie słodkie kapciuszki noooo.... smoczki juz nakupowałam jak wariatka normalnie,nawet kilka piluszek flanelowych takie ladne wzorki były fajne .. to tak na wszelki wypadek jakby juz takich fajnych nie znalazła narazie takie drobiazgi ... w 2 tymetrze zaczne brac sie za spioszki i kaftaniki a w trzecim pomysle juz o lozeczku i wozeczku i waniennce...ale ekscytujące to no nie>?
 
Lady pewnie, że ekscytujące :tak::tak: Ty to już widzę nieźle się zaopatrzyłaś :tak::tak::-):-)

No ja w sobotę też się nie powstrzymałam i kupiłam pakę ( 7 szt. ) bodziaczków z krótkim rękawkiem Disney :-):-):happy::blink: Piękne są :laugh2: No i pakę śpioszków :tak: To są pierwsze zakupki dla mojego maluszka :-) Ale czuję, że jak już zaczęłam, to się na tym nie skończy :szok: W sobotę idę do CH to może coś jeszcze kupię. I chciałabym dla siebie kupić jakieś ciuchy, bo powoli przestaję się dopinać w swoich rzeczach :cool2::blink::laugh2::happy:

Buźki !!!!
 
reklama
Silka a wiesz ja też powoli będe sie bardziej zaopatrywać bo to sie nie da tak przejść obojetnie njo kolo takich rzeczy hehe za bardzo to cieszy by sobie odmawiac.... mąż az kaze mi sie stukac po glowce ze za wczesnie no ale ja tym tak zyje juz..... jakby co to chwal/chwalcie sie co tam ciekawego macie ..Ps: Ja tez kupilam takie body dineyowskie z kubusiem puchatkiem... :p musze miec serie heheh
 
Do góry