reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

MrsF no i ciekawe po co się udzielasz na forum skoro opinie innych są dal ciebie nic nie ważne:confused: trochę jesteś nie fair naskakujesz na nas jakby tylko Twoje zdanie się liczyło:baffled:


Aduś wcześniej myślałam, że kupimy taki zwykły w markecie góra za100zł. ale jak siostra mi opowiedziała o tym wypadku jej koleżanki, no a potem poczytałam w necie o fotelikach i stwierdziłam, że nie ma co, lepiej zainwestować w fotelik który będzie i wygodny i zapewni bezpieczeństwo.
 
reklama
ha ha ha! niesamowite jak niektore rzeczy nigdy sie nie zmieniaja, zupelnie jak polska z przed 20 lat... dopiero teraz doceniam jak odwazna musiala byc moja mama zeby mnie w latach 70tych w polsce w nosidelku nosic. niezla nagonka musiala byc wtedy i niezla satysfakcja jak po tych wszystkich katastrofalnych ostrzezeniach jak to mi sie kregoslup wykreci ja zaczelam wczesniej wstawac, chodzic i rozwijac sie niz rowiesnicy. tak jak ona, ja wole polegac na opiniach uznanych miedzynarodowych specjalistow z ponad 30to letnim doswiadczeniem, praktykujacych lekarzy i artykulach medycznych niz czyjejs "intuicji" czy zabobonach. no ale oczywiscie 'different courses for different horses'. :-D ha ha ha
a tak powaznie, to autentycznie jestem bardzo zaintrygowana i chcialabym sie dowiedziec jakie sa konkretne medyczne przeciwskazania do nosidelek i bylabym wdzieczna za linki do stron ktore takie argumenty prezentuja. poszperam sobie jeszcze o tym na moim ulubionym forum Pregnancy, baby and toddler health information at BabyCentre UK gdzie rowniez dominuja odmienne opinie ale zazwyczaj opierajace sie na faktach a nie po prostu na 'no bo tak i juz'.

tak ogolnie, co do wozkow to ja wybralam juz dwa: Pliko Pramette - Famiglia - Mamas & Papas na poczatek i Three Wheelers - Pushchairs & Travel - Mamas & Papas jak bedzie juz siedziec
WITAM TO JA TEZ SIE POSMIEJE W TAKIM RAZIE.....tak moja droga wiele rzczy sie nie zmienia np. kregoslup dziecka hahahahah byl 20 lat temu taki sam i jest teraz taki sam:tak:(w latach 70 byl niezly ciemnogrod wiec nie dziwota ze Cie mamcia nosla w nosidelku)a co do stron z angielskich odpusc sobie wklejanie linkow ... anglicy pod wzgledem prowadzenia ciazy i postepowania z dzicmi sa daleko zaaaaaaaaaaaaaa kim tylko chcesz...mysle ze twoja wiedza na temat dzieci jest jeszcze znikoma a jak jest zaczerpnieta z czasopismi i stron angilelskich to jej wogole nie ma ... uzywasz kiepskich argumentow moja panno , a przedewszystkim nie sztuka narzucac swojego zdania innym , wymagasz argumentow za a sama ich nie podajesz ....
 
Masiek:tak:

Kasia no i znowu sie musze z toba zgodzic;-), tym bardziej ze zyje tu i widze:szok: dzieki Bogu nie stosuje
 
No ja jeszcze nie robie zakupkow:-( bo czekam co mi Bozia da, niestety nie dostane w spadku po nikim bo u mnie dzieci odchowane, nawet po moich nic nie zostalo po oddawalam:tak:, ale czekam ja tylko ktos mi powie czy to ON czy ONA to sie rzuce w wir zakupow:-D:-D:-D
 
Masiek piękne ciuszki a ja ze względu na to że moja dzidzia się odwróciła to postanowiłam kupować wszystkie kolory ciuszków a co...:tak::-)
 
Ostatnia szansa na super prezent!!!!! Zapraszam na moje aukcje!!!
Super leżaczek bujaczek-idealny prezent!!!! (273647021) - Aukcje internetowe Allegro
Mata edukacyjna Tiny Love - super prezent!!!! (273915858) - Aukcje internetowe Allegro
Super tani laktator!!!! (273657873) - Aukcje internetowe Allegro
Super podgrzewacz firmy Baby Ono (273931035) - Aukcje internetowe Allegro



26 szt. ubranek rozm.62+gratisy!Ubierzesz maluszka (275971394) - Aukcje internetowe Allegro
25 sztuk ciuszków!rozm.62-80-super prezent!!! (275983151) - Aukcje internetowe Allegro
27 szt.ubranek dla dzidziusia rozm.62-80+gratisy!! (276372912) - Aukcje internetowe Allegro


Cena minimalna pierwszego zestawu ubrań to 70 zl.Reszta ubranek jest ez ceny minimalnej.Wystawialam pierwszy raz i za bardzo nie wiedzialam o co chodzi z ta ceną minimalną. Ale w zestawie jest 26 sztuk wiec na jedna rzecz wychodzi bardzo tanio!!!A rzeczy sa wogole nie zniszczone!Moze na zdjeciach ie wygladaja tak efektownie jak u niektorych ale to dlatego ze nie za bardzo umiem obrabiac zdjecia np.kasowac tło i takie tam.Ale najwazniejsza jest w koncu cena i jakos rzeczy!prawda?
hehehe niezle:szok::szok::szok::szok::szok:
 
My kupiliśmy wózek bugaboo cameleon 2007 i fotelik maxi cosi Mico. Oba przywoził mąż z podróży służbowej, bo w Stanach trochę taniej. Mam zakupy obok, bo nie chce nam się znosić do piwnicy. Pewnie też jeszcze przyjadą koleżanki pooglądać, bo same się zastanwiają nad kupnem...
Powiem tak: wszystko "wyjdzie w praniu". Po kilku miesiącach użytkowania będę mogła stwierdzić, czy był to udany zakup.
Wózio napewno jest bardzo lekki, jak na wielofunkcyjny. Waży ze spacerówką, czy gondolą tyle samo: 9,3 kg. Porównując z innymi (nawet quinny, bebeconfort, bebecar) to ok. 6 kg mniej. A to robi różnicę. Ma sporawy bagażnik (24 l), tylko nie wiem do jakiego obciążenia, bo nie ma na żadnej stronie. Ogólnie podoba mi się jego prezencja, choć nie upieram się, że jest śliczny. Obejrzyjcie same: bugaboo international - the official website

Ma wszystko, co może mieć nowoczesny wózek.

Moje uwagi: nie ma takiej zwartej budowy, przy unoszeniu przodu, np. przed krawężnikiem czujesz jak "chodzi" rączka. Do tego trudno unieść przód, jak rączkę przerzucisz na drugą stronę i z przodu są duże koła. I ciężko mi się prowadzi, gdy duże koła są z przodu. A to jest podobno najwygodniejsza pozycja w trudny teren...

Opanowania wymaga sztuka składania tego wózka, ale spokojnie mamy czas ;-) jeszcze się nauczę.

Muszę jeszcze obejrzeć film instruktarzowy (!!!) bo może coś źle robię, hihi
 
fakt mozna z nim zrobic duzo tylko kto to w praktyce bedzie korzystal, no i ta spacerowka - jest malutka a przeciez dzidzia najwiecej jezdzie w spacerowce, chyba ze masz w planach dokupienie, no jak dla mnie to jest ten typ ktory do mnie nie przemawia:no: ale kazdy lubi co innego:tak::-)

pozdrawiam
 
reklama
Jasne, można mieć inne zdanie :) Ja jednak, jak miałam Quinniaka fashion 3XL żałowałam, że rączka nie jest przekładana. Że waży jak jasna cholera, no i że tapicerka do bani (wypłowiała bardzo szybko. Dlatego teraz szukaliśmy czegoś z dobrą opinią. I zwykle takie opinie dają użytkownicy bugaboo na całym świecie...Mam nadzieję, że się nie rozczaruję...A jak jednak się rozczaruję, to nie będę tego ukrywać i podzielę się uwagami na forum ;)
 
Do góry