reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy lipcowek

reklama
Pola, no nie że prawdziwa, zdecydowana kobieta za mnie :-D Żeby było fajnie to powiedziałam w sklepie że rano mogę jeszcze przyjechać i na city mini wymienić :-D 30 min się nie mogłam zdecydować który brać. :rofl2:
Darunia no ty to faktycznie największy z joggerów wybrałaś ;-)

Doti, oglądałam ten nowy maxicosi i naprawdę całkiem fajny jest
 
Arabelko, boski jest ten zip i też długo o nim myślałam. A te kółka jak wyglądają? Bo ja się boję że dla mnie za małe ciut, a to będzie mój podstawowy wózek.
Mam mega dylemat. Już byłam zdecydowana na 3 kołowego city mini a teraz już znowu zaczynam wymyślać [emoji5]

Wszyscy mi mówią że 3 kołowe brzydkie i że źle się prowadzi....
 
Pola, no wielkie te koła nie są, cos jak w mclarenie. Ale po sklepie z Alkowym obciążeniem prowadziło się bosko. Bardzo zwrotny. Materiał duzo przyjemniejszy niż w pozostałych.W terenie może byc ciężko, ale wtedy złożę wezmę dziecko pod pachę i przejdę w kaloszach przez bagna :-D Ja nadal mam dylemat bo jutro rano jeszcze wymienić mogę :rofl2: nic mądrego nie podpowiem niestety
 
reklama
arabelko ja bym nie wzięła czarnego bo w lecie bedzie sie nagrzewał i parzył małego

wózek fajny.

przejree wasze rozmowy o wozku jak mi sie internet polepszy

ja chce terenowy bo planuje wyprawy jak bedzie cieplej
 
Do góry