reklama

Zakupy majóweczek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2013' rozpoczęty przez sembonzakura, 1 Październik 2012.

1. sembonzakura

sembonzakura Fanka BB :)

Tutaj piszemy o wszystkich poczynaniach jakie czynimy by przygotować się na nadejście naszych majowych dzieciątek:) Wózki, łóżeczka, tapety, ubranka, zabaweczki, gryzaczki, baby shower itp itp :)

2. fiołkowa

fiołkowa Fanka BB :)

Już?;-) Może zostawmy ten temat na trochę później?

Ostatnia edycja: 1 Październik 2012
  3. reklama
  4. sembonzakura

Jasne, temat może poczekać sobie w każdym razie jest gotowy jakby ktoś już chciał się pochwalić :rofl2:

5. fiołkowa

fiołkowa Fanka BB :)

tzn ja nie mam nic przeciwko tematowi i jak ktoś chce, to niech się chwali zakupami:tak:
    Ja poczekam do 7-8 miesiąca z prostej przyczyny: mam maleńkie mieszkanko i zero miejsca do chomikowania. Mam nadzieję, że rzeczy po Kubie nam wystarczą z małym uzupełnieniem rzeczy dla dziewczynki;-)

6. sembonzakura

ja na pewno będę potrzebowała pomocy z przeorganizowaniem mojej sypialni, bo my mamy mały dom z jedną sypialnią więc dzieciątko będzie ją z nami dzieliło. No a i ona sama w sobie nie należy do dużych...

7. Monika20078

Monika20078 Fanka BB :)

8. Mamcia_86

Mamcia_86 Fanka BB :)

Witam serdecznie :-D

Mam do sprzedania parę rzeczy po moim skarbku.Ubranka prane w Loveli/Dzidziuś, bardzo zadbane. Kupując z kilku ogłoszeń, płacisz raz za przesyłkę. Możliwość negocjacji ;-)

Gratuluje przyszłym mamusiom. Pamiętam, jak ozekiwałam na moją córcie. Powodzenia i wiele radości Wam życzę!!!:-D

Pajacyk śpioszki półśpiochy sweterek dżinsy spodenki z podszewką Dziewczynka rozm 0-3 months Toruń • Tablica.pl
    5 szt body na dł rękaw - rozmiar 50-56-62 Dziewczynka Toruń • Tablica.pl
    Pajacyk welurowy 2szt (rozm. newborn) Toruń • Tablica.pl
    Spodenki, bluzeczka, śpioszki - rozmiar 0-3 months Toruń • Tablica.pl

9. karlaczek

karlaczek Zaangażowana w BB

SAM_2463.jpg nie mogłam się już oprzeć używana oryginalna bluza espirt dla 2 miesięcznego maluszka za 9zł:)

SAM_2465.jpg wspomiana już wczesniej promocja w C&A komplecik kosztował mnie tylko 4,90

SAM_2468.jpg ostatni łup: promocja w kaphl 15 zł:)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 Październik 2012
  10. reklama
  11. Kasienkadg

Kasienkadg Fanka BB :)

Karla - ja widze, ze ty tak pod chlopca kupujesz:-D

12. karlaczek

karlaczek Zaangażowana w BB

nie tam musi być dziewczynka, ubranka są neutralne, no może ten komplecik ze spodenkami tylko jak dla chlopca:)))

Poleć forum