reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

Ładny ten wózek, też się kiedyś nad nim zastanawiałam ale mi zależało na skrętnych kołach, wiec zrezygnowałam z niego:) Oby Wam się sprawdził :D Pochwal się jak już przetestujecie:-)
 
reklama
Limonkowego całego nie było, tylko w połączeniu z ciemnym, ale lato idzie i mam wrażenie, że ciemna gondola byłaby bardzo "gorąca". A jasny wydał mi się bardzo elegancki, więc wybraliśmy taki właśnie. Chciałam kupić inny, ale moja mama doradziła mi, by nie brać skrętnych kół na tereny które są wokół nas (wszystkie ścieżki w najbliższym parku są żwirowe). Mam nadzieję, że się dobrze sprawdzi:tak:
 
Ciutrus gratuluję wyboru !!! :-D
My też mamy wózek Jedo tylko model FYN właśnie ze skrętnymi kołami z przodu. Sprawdzają się dobrze i na nierównym i na prostym terenie. Moj brat za to ma Bartatine i są równie zadowoleni więc myślę że i Ty będziesz :tak:
 
mi też się wózeczek podoba:) Tylko ja bym chyba uderzyła w ciemniejsze kolory żeby było łatwiej utrzymać w czystości.
Nie uważacie kobietki że ceny wózków są mocno przesadzone?? No bo przecież takiego wózka z gondolą to się używa około 6-8 miesięcy max a ceny to około 2000zł :/ Ja przy wyborze karocy decydowałam się na używkę, w sumie dziecku wszystko jedno czy rama jest zarysowana czy nie a różnica w cenie w moim wypadku to 300 funtów ;/ Spacerówkę tez używaną kupować będe.
 
Sembo- ja teraz przy drugim dziecku też zakupiłam uzywany wózek :tak: Nawet po nim nie widac, że był używany tak dobrze trafiłam :-)
Ale gdyby to było moje pierwsze dziecko i planowałabym drugie to wtedy myslę, że nowy w uniwersalnym kolorze jest ok bo posłuży dwójce.

Ja dziś dopinam pokoik młodej na ostatni guzik, pozostało jeszcze powiesic obrazki, półeczki na drobiazgi (białe, drewniane kwadraty), roletę w oknie (zielona) i ustawic hustawkę (fioletowo-zielone), ale to zrobi męzuś po powrocie z pracy :-D:-)
Aż humor mam lepszy i czuję się lepiej jak pokoik nabiera kształtów :-p pokoik 1.jpgpokoik 2.jpgpokoik 3.jpgpokoik 4.jpg
 

Załączniki

  • pokoik 1.jpg
    pokoik 1.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 140
  • pokoik 2.jpg
    pokoik 2.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 148
  • pokoik 3.jpg
    pokoik 3.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 133
  • pokoik 4.jpg
    pokoik 4.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 121
tylko_chwilka piękny pokoik, dzieciątko będzie zachwycone ;))
co do wózka to przez najbliższe 3-4 lata nie planujemy więcej dzieci więc wózek znów idzie na sprzedaż - nie mamy gdzie trzymać go po prostu :)
 
reklama
Do góry