reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majóweczek

sembonzakura

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 572
Tutaj piszemy o wszystkich poczynaniach jakie czynimy by przygotować się na nadejście naszych majowych dzieciątek:) Wózki, łóżeczka, tapety, ubranka, zabaweczki, gryzaczki, baby shower itp itp :)
 
reklama
tzn ja nie mam nic przeciwko tematowi i jak ktoś chce, to niech się chwali zakupami:tak:
Ja poczekam do 7-8 miesiąca z prostej przyczyny: mam maleńkie mieszkanko i zero miejsca do chomikowania. Mam nadzieję, że rzeczy po Kubie nam wystarczą z małym uzupełnieniem rzeczy dla dziewczynki;-)
 
ja na pewno będę potrzebowała pomocy z przeorganizowaniem mojej sypialni, bo my mamy mały dom z jedną sypialnią więc dzieciątko będzie ją z nami dzieliło. No a i ona sama w sobie nie należy do dużych...
 
Witam serdecznie :-D


Mam do sprzedania parę rzeczy po moim skarbku.Ubranka prane w Loveli/Dzidziuś, bardzo zadbane. Kupując z kilku ogłoszeń, płacisz raz za przesyłkę. Możliwość negocjacji ;-)


Gratuluje przyszłym mamusiom. Pamiętam, jak ozekiwałam na moją córcie. Powodzenia i wiele radości Wam życzę!!!:-D

Pajacyk śpioszki półśpiochy sweterek dżinsy spodenki z podszewką Dziewczynka rozm 0-3 months Toruń • Tablica.pl
5 szt body na dł rękaw - rozmiar 50-56-62 Dziewczynka Toruń • Tablica.pl
Pajacyk welurowy 2szt (rozm. newborn) Toruń • Tablica.pl
Spodenki, bluzeczka, śpioszki - rozmiar 0-3 months Toruń • Tablica.pl
 
SAM_2463.jpg nie mogłam się już oprzeć używana oryginalna bluza espirt dla 2 miesięcznego maluszka za 9zł:)

SAM_2465.jpgwspomiana już wczesniej promocja w C&A komplecik kosztował mnie tylko 4,90

SAM_2468.jpg ostatni łup: promocja w kaphl 15 zł:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry