reklama

Zakupy majowek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2015' rozpoczęty przez susel, 8 Listopad 2014.

1. susel

susel Fanka BB :)

Wymienialysmy się informacjami o pierwszych zakupach na wątku głównym, a myśle ze fajnie jakbyśmy mogły o nich porozmawiać w jednym miejscu. Tu moje pierwsze zakupy z mega okazji.
    image.jpg image.jpg

2. Beata.

Beata. Moderatorka Członek załogi

Susel fajny pomysł z osobnym wątkiem :) bujaczek cudny:)

3. reklama
  4. karenm

karenm Fanka BB :)

Susel cudne zakupy.mata z serii rainforest fp.cos robią te elementy bo pewnie liście się ruszają. A lezaczek to taka hustawka tez chce coś tego typu.jest na baterie czy do prądu?

5. katagorka20

katagorka20 Moderator

Super zakupy. Też napewno kupię taka huśtawkę bo super się u nas sprawdzała mieliśmy pożyczoną teraz chce swoja. Mata ekstra. My z tej serii mamy karuzele

6. Matik2012

Matik2012 Fanka BB :)

Piękny bujaczek :)
    O fajnie ze taki wątek :)
    To i ja dorzucam mój zakup
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415466422.462211.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1415466457.150818.jpg

7. kokardkaa

kokardkaa Fanka BB :)

Super pomysł z tym wątkiem, nam bujaczek się nie sprawdził młody go nie lubił, może teraz dzidzi się spodoba. A maty nie mieliśmy ale teraz może się za jakąś rozejrzę ???

8. bozka13

bozka13 Fanka BB :)

Ale wam zazdroszcze tych zakupow, ja wszystko trzymalam po synu bo wiedzialam ze bedziemy w niedlugim czasie chcieli drugie i tak mam dwie maty, lezaczek bujaczek, chustawke,karuzele, lozeczko zwykle i turystyczne, wozek gleboki i spacerowke, foteliki do samochodu nosz kurcze wszystko wszystko, takze szal zakupowy mnie ominie, ale z drugiej strony ile kasy zaoszczedzonej :)

9. kokardkaa

kokardkaa Fanka BB :)

Bozka też tak sobie tłumacze bo też właściwie wszystko mamy po synku, no chyba ze będzie córa to przynajmniej z ciuchami zaszaleję ;) a no i przewijak muszę nowy bo stary mieliśmy użyeany i już ledwo ledwo się trzyma.

10. reklama
  11. bozka13

bozka13 Fanka BB :)

Hehe trzeba szukac pozytywow sytuacji :)

12. chocolatequa

chocolatequa Fanka BB :)

Witam kochane przyszłe mamusie :)
    Jestem wrześniową mamą Małej Nastki :)
    Poniżej zamieszczam linki do portali, na których można znaleźć coś dla Malucha bądź dla siebie w atrakcyjnych cenach :)

Bodziaczki, Pajacyki, Bluzeczki itp..
    Przedmioty użytkownika chocolatequa - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Spodnie ciążowe, sukienki ciążowe itp...
    Sandra Żyrardów • Ogłoszenia OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Poleć forum