reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

reklama
ja narazie kupiłam małemu tylko spodenki 62, bo takie same tylko inny kolor kupowałam córce-rozmiar 86, poza tym to narazie nic nie przygotowane, bo wydaje mi się, że wszystko mam
 
Mnie na szczęście z ciuszkami to trochę rodzina ratuje bo jakbym ubrania jeszcze miała kupować to bym zbankrutowała ;) ale to i tak kupa rzeczy przede mną do kupienia ;)
 
Ja mam podobnie jeśli chodzi o ciuszki, mam cztery przeogromne pudła z napisem "MALUTKIE" i będę chyba musiała zacząć je powoli przebierać i prać.
 
Ja to właśnie wychodzę z takiego Założenia ze skoro ju ni jest cieżko niektóre rzeczy robić to jak ja np za 2 miesiące wystoje przy desce , albo pralce ? ;)
 
No dokładnie, zauważyłam ostatnio, że mam problemy ze wszystkim: założeniem skarpetek czy butów, wejściem po schodach, zmywaniem garów, a czasami nawet na łóżku ułożyć się dobrze nie mogę :confused2: A jakie wygibasy były jak obcinałam paznokcie u nóg... :szok:
 
to ja ubrania mam oddzielone rozmiarami, oddzieliłam też typowo dziewczęce i szafę mam pełną, pozostaje je uprać i te co do szpitala to uprasować, dlatego ja z ubrań to kupuje tylko coś co mega mi się podoba, bo potrzeb jeśli o to chodzi nie mam, chyba będziemy używać podwójnego wózka(bo taki mamy), a Jula jeszcze używa, szczególnie latem pewnie będzie przysypiać na spacerach, dlatego kupiłam używaną gondolę do podwójnego wózka, kremy itp. to jeszcze mam, więc przy tym dziecku to szaleństw nie będzie, nawet pieluchy od rozmiaru 1 do 3 wygrałam, więc nawet coś takiego odpada
 
Mam cos co bardzo przyda sie dla mam ktore maja foteliki maxi-cosi
baza do samochodu - cena podlega negocjacji :)
MamaSprzeda.pl - Baza EasyBase do zapinania PASAMI firmy maxi-cosi - do fotelików CabrioFix itp
pokrowiec frote do fotelika idealny na lato :)
MamaSprzeda.pl - Pokrowiec frote na fotelik Maxi-Cosi Cabriofix kolor szary idealny na lato !!!!


polecam tez rzeczy dla maluszkow z mojej kolekcji
MamaSprzeda.pl


a teraz cos dla mam ktore chca nosic swoje maluszki
chusty pasiaste - tanie i bardzo dobre!!!
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana do noszenia dzieci Little Frog Brązowy Pirop
i cos bardziej eleganckiego i wyszukanego
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana do noszenia dzieci Yaro Vesna black dł 4,6m 100% bawełny
http://mamasprzeda.pl/oferta/7,nosi...szenia-dzieci-didymos-indio-natur-z-lnem.html
 
reklama
A to moje nowe nabytki na trochę starsza dzidzię :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1424968065.803559.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1424968078.520853.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424968065.803559.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424968065.803559.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 98
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424968078.520853.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424968078.520853.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 105
Do góry