reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić

oliwiapatrycja

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zakupy mama i dziecko
Wstawiajcie linki stron sklepów internetowych z których warto kupić, może macie już sprawdzone źródła ;-)

reklama

Thisjuss

Moderatorka
Rozwiązania
0
O, dobry pomysł :) na pewno coś dodam. (muszę napisać post, bo mi się na apce nie zaobserwuje)

Rozwiązania
0
Super temat. Na pewno będę go obserwowała i dodawała strony gdy znajdę coś ciekawego. Ja jak narazie pare sztuk ciuszków już mam po tamtej nieudanej ciąży z września, także teraz nie szaleje za bardzo, bo tez nie wiem za bardzo jakie kolory kupować. Ale narazie jedynie do Pepco chodzę oglądać i w niedziele się przejdę na mały przegląd. Wole jednak na żywo zobaczyć, dotknąć i kupić. Ale Internet tez pewnie przydatny będzie :)

Rozwiązania
0
A na jakie wy rozmaity patrzycie myśląc o zakupie? Ja mam kupione tamte ciuszki na 0-3 miesiąca czyli właśnie 62 cm. To dobrze czy wy raczej polecacie kupić pare rzeczy mniejszych? Bo chyba na 0 miesiąc to nie opłaca się dużo kupowac, bo po porodzie dzidzia szybko będzie rosła i nagle za małe będzie..

megalija

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
mam zamiar kupić dosłownie kilka sztuk 56 (z 4 body, jakieś pajace), a resztę już 62. W sumie nie wiadomo jak duże dziecko się urodzi i może nawet tych 56 nigdy nie użyjemy ;)

martini31

Rozwiązania
0
Polecacie jakies strony albo aukcje na allegro na ktorych mozna kupic dobrej jakosci legginsy z takim dodatkowym pasem na brzuszek?

oliwiapatrycja

Rozwiązania
0

Załączniki

Ostatnia edycja:

oliwiapatrycja

Rozwiązania
0

Załączniki

Ostatnia edycja: