reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy na Allegro :-)

mam swoich ulubionych sprzedających, których moge polecić :
hindianka, bettina27, duetbaby, SDD_Kalisz , maluch_2004,
 
reklama
Asiolku genialne zakupy, a to w te misie to pieluszki??
Ja mam zamiar dzisiaj poogladac foteliki samochodowe, moze cos doradzicie?
 
Elfiko - te ostatni to kocyki :-) one sa na allegro w dwóch rozmiarach wieksze i mniejsze ale są drogie... :-) le takie ładne:-)
 
Asiołek mistrzostwo swiata. Pobiłas mnie :-) Fajne rzeczy. A te biustonosze jak? Ja w sumie nie mam typowego do karmienia i tez sie nad tymi zastanawiałam.

Foteliki? Ja kupiłam na allegro - MAXI COSI CABRIO ZA 390 PLN. W kolorze brązowym - sliczne mom zdaniem. Nowe po 590 w sklepie.

 
Dziś dostałam ten w kwiatki kolorowy i bardzo mi sie podoba ale jest dosc sztywny :-) czyli nei jest taki jak z bawełny tylko mniej przyjemny ale ... taki też sie przyda do podtrzymywania cycolków ;-) na duchu ihihihihi
 
hihihihhii

dobra ja spadam, jade na weekend do rodziców i bede buszowac z mama po szmateksie z ubrankami dla dzieci :-)
buziaki
ciekawe kto urodzi przez weekend ::)
 
reklama
Głownie do dziewczyn z Wrcławai i okolic:
Hindianka jest z Wrocka i mozna do niej podjechać i pooglądać to co chce się zakupić.
 
Do góry