reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY OGOLEM /polaczone tematy/

a oto i nasz wielki zakup !!! wozeczek jest moim zdaniem REWELACYJNY !! kosz olbrzymi, miekki, swietna gondolka, jakosc wykonania super ... no jestem zadowolona na ta chwile :)

no i oczywiscie Matylda w roli testera :) najpierw w oczekiwaniu na zlozenie a potem juz glowny testujacy :)

Mea drugie zdjęcie jest fajne - mam na myśli świetnie zaopatrzony barek :-)
 
reklama
Mea drugie zdjęcie jest fajne - mam na myśli świetnie zaopatrzony barek :-)
No ładnie:-D na co to sie uwage zwraca:-D
ku przestrodze ... bo kupno nosidelka to dopiero poczatek ... waziejszy jest ten drugi fotelik !!

fotelik.info :: Niebezpieczne foteliki - sprzedawcy wciskają buble -

Czytałam juz to wczesniej;-) dlatego przed kupnem fotelika sama czytam na jego temat i sprawdzam testy i konkretnego modelu póniej szukam. N abezpieczeństwie sie nie oszczędza a szkoda pieniędzy na buble. Takie moje zdanie.
 
Kochane, chcemy z mężem kupić łóżeczko sosnowe dla naszego maleństwa. Może któraś z Was kupowała na allegro i może polecić konkretny model lub sprzedawcę? Jeśli już jesteśmy przy łóżeczkach to napiszcie tez coś o materacykach. Jaki polecacie? Z góry wielkie dzięki za pomoc
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Witajcie :-)
chciałabym Was zaprosic na Giełdę Mamy www.gieldamamy.pl


GIEŁDA MAMY TO MIEJSCE, GDZIE:

  • możesz oddać akcesoria dziecięce (zabawki, ubrania, wózki, meble, itp.) oraz niepotrzebne przedmioty swoje i męża zyskując punkty,

  • dzięki punktom, możesz pozyskać/pobrać produkty wystawione do oddania przez innych użytkowników serwisu
Pozdrawiam
 
Dziewczyny,
ponieważ mam już dwójkę pociech, wyjazdy stały się problemem. Mianowicie jak był tylko Staś to w gościach kładli nas w jednym łóżku, teraz we czwórkę z niemowlęciem jest to już niemożliwe, bo za ciasno, bo można małego przygnieść, szczególnie, że Stasiek śpi w poprzek z porozrzucanymi kończynami :-) Franek narazie śpi jeszcze w gondoli, ale już długo mu nie posłuży dlatego chcę zakupić łóżeczko turystyczne. Napiszcie jakie wy macie łóżeczka i czy jesteście zadowolone. Linki również mile widziane.
Z góry dziękuję.
 
reklama
My mamy takie łóżeczko turystyczne tylko bez moskitiery i w kolorze biało brązowym;-)
Generalnie sprawuje się super;-) Kilka razy zabieraliśmy je w podróż;-)
MAMTU KOJEC PANDA 2xDNO PRZEW+WIBRA+PŁOZY+EFEKTY (6431059) - Świstak darmowe aukcje

ja takiego uzywam na codzien :) chwale sobie bardzo zwlaszcza kolka dzieki ktorym sobie moge nim manewrowac przy odkurzaniu albo w nocy ... rozklada sie jedna reka :) sklada sie rownie latwo :) mam do tego wyplaszczenie dla niemowlaka i moskitiere, torbe do przewozenia i przewijak :)

moje jest czerwono szare
http://www.allegro.pl/item989857479_lozczko_turystyczne_coneco_model_apollo.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry