reklama

zakupy / promocje / okazje

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez andziak1, 11 Wrzesień 2009.

1. andziak1

andziak1 Fanka BB :)

2. Anyś

Anyś Zaangażowana w BB

Eh przyznam się szczerze że też mi już do głowy przyszły zakupy dla malucha, ale powstrzymam się jeszcze ewentualnie kupię jaką mądra książkę dla przyszłych mam ;)

3. reklama
  4. MeKlaudia

MeKlaudia Fanka BB :)

Ja narazie nie kupuje nic do poki nie poznam płci:) Bo w prawdzie wszystko mam łóżeczko, wózek no i ubranka:) Pokupuje tylko pare nowych ubranek dla chłopca i rozne kosmetyki:) No ale jak bedzie dziewczynka to już wiecej rzeczy trzeba bedzie kupic:)

5. bara82

bara82 Fanka BB :)

Ja mam podobnie łóżeczko, wózek i ciuszki są po Zuzi, ale jak by był chłopiec to większe ubraniowe zakupy mnie czekają, na pewno tertrowych trzeba bedzie dokupić, no i bardziej letnich ciuszków bo moja Zuzia z listopada to ja mam dużo kombinezonów, polarów, sweterków wiec cos na pewno trzeba będzie dokupić:-)ale największe wydatki juz za nami:tak: na razie nie szaleje myśle że dopiero jak moze uda sie poznać płeć:tak: ja raczej dla siebie nie mam ubrań bo poprzednim razem to prawie całą ciąże w sukience a teraz?? jak będe miała taki brzuch jak poprzednio to masakra

6. MeKlaudia

7. Anyś

Anyś Zaangażowana w BB

Jakie fajne te spodenki razem z tą tuniką, śmiesznie będzie jak w obie tak smao ubrane będziemy chodziły :D

8. MeKlaudia

9. Zafasolkowana

Zafasolkowana Aktywna w BB

Ale słodka ta opaska. Fajna jest. :) Ja mam zamiar kupić małe butki, widziałam takie w sklepie. Na jedym jest "50% Mam" a na drugim "50 % Dad" ale to dopiero kiedy powiem rodzicom o ciąży, czekamy do końca pierwszego trymestru, chociaż nie wiem czy wytrzymam. :rofl2:

10. reklama
  11. bara82

bara82 Fanka BB :)

popatrz na allegro, też są nowe i tańsze niż w sklepach a jest bardzo duży wybór, albo po sklepach internetowych dla maluszków:tak: wyprawka dla pierwszego dziecka jest kosztowna:tak:

12. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

tylko jeśli chodzi o wózek, to muszę go na żywo zobaczyć dotknąć itd..
    ale jak to mówi moj M, jeszcze mamy psoro czasu :)

Poleć forum