reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Julita, musimy sie kiedys spotkać ;) nasze córeczki widzę identyczne są, nie tylko wymiarowo. Jak czytam czasem twoje komentarze to normalnie jakys moje mysli pisała ;):-D

ja na spotkanie zawsze jestem chetna:tak: jak do tej pory jedynie MALINĘ i małą Tosie ​miałam okazję poznać:)
 
reklama
Ja ostatnio pokupowałam Tosi na allegro parę rzeczy z nexta(używanych) na 86 i są na styk..... w szoku jestem. Się nie spodziewałam, co więcej czekam na przesyłkę z halensa z nextami na 86 i już mam czuja,że będa za małe.....chiba trzeba będzie wymienić rozmiary

Tysia, Julita
- to Wasze kruszyny muszą być nieźle wysokie, to moja i tak wybija się na tle dzieci pod względem wzrostu- waży 10,8 i wcale chuda nie jest,
chyba Wam się szykują potencjalne koszykary:-)

a i kupiłam Tosince drugie kozaczki - elefanty - rozmiar 23, pokochała je od pierwszego spojrzenia...ufff, bo trudno jej dogodzić w kwestii butów
 
od godziny siedzę na allegro i szukam se butów:dry:. Znacie może firmę baldaccini by krimen????
albo simen???
 
Ostatnia edycja:
Ja ostatnio pokupowałam Tosi na allegro parę rzeczy z nexta(używanych) na 86 i są na styk..... w szoku jestem. Się nie spodziewałam, co więcej czekam na przesyłkę z halensa z nextami na 86 i już mam czuja,że będa za małe.....chiba trzeba będzie wymienić rozmiary

Tysia, Julita
- to Wasze kruszyny muszą być nieźle wysokie, to moja i tak wybija się na tle dzieci pod względem wzrostu- waży 10,8 i wcale chuda nie jest,
chyba Wam się szykują potencjalne koszykary:-)

a i kupiłam Tosince drugie kozaczki - elefanty - rozmiar 23, pokochała je od pierwszego spojrzenia...ufff, bo trudno jej dogodzić w kwestii butów
Malina moja ma teraz 84cm:tak:waży 13,300g

No to kurtkę mamy teraz muszę szukać na allegro spodni do kompletu, bo w sklepie naszego rozmiaru już nie było:szok: wszystko wykupione.
 

Sanki same w sobie są ok :) Natomiast te śpiworki mnie nie przekonują. Chodzi o to, że ja swojego dziecka w takim nie widzę :/ Wątpię aby w nim wysiedziała.

Ja zresztą nie rozumiem tych sanek z tymi śpiworami. Sanki to chyba raczej to zjeżdżania i krótkich przejażdżek są a na dłuższe spacery to wózek? No nie wiem, ja nie jestem przekonana :)
 
właśnie dziś od rana przeglądałam sanki i dyskutowałam z mamą na ten temat.
o tych śpiworkach tez niedawno pisałam, że znajoma miała i szybko zamek się zepsuł, poza tym jakoś tez nie wyobrażam sobie Tomka w śpiworku, bo przecież będzie chciał chwilę pobiegać , potem chwilę na sankach, znów biegać i tak w kółko.. myślę, że można kocyk wziąć i w razie co to przykryć, jeśli bardzo zimno by było:blink:
Aguśka tu masz bez śpiworka, ale za to ma pchacz. SANKI Z OPARCIEM I PCHACZEM 3 KOLORY - WYPRZEDAŻ (1904564475) - Aukcje internetowe Allegro
z kolei moja mam zdziwiona po co właściwie pchacz..
 
Wg mnie te ze śpiworkiem są niepraktyczne, dziecko nie wysiedzi długo w sankach, a jak wyjdzie na śnieg i będzie znów chciało jechać sankami, to śpiworek będzie brudny od butów. Te z pchaczem są dobre na ubity śnieg, jak napada grubsza warstwa i śnieg będzie jeszcze nieubity, to będzie ciężko pchać.

Ja dla młodego mam sanki takie jak te SANKI DREWNIANE BUKOWE + SZNUREK GRATIS !!! (1879949617) - Aukcje internetowe Allegro Kupili mi je moi rodzice jak byłam mała, więc mają jakieś 25 lat. Wytrzymały moją jazdę, mojego brata ciotecznego i jego 2 rodzeństwa oraz moją córę i nadal są w świetnym stanie.
 
reklama
Do góry