reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Ale cuda teraz są :szok: W życiu czegoś takiego nie widziałam, nie wiem jak się sprawdza (małe to to nie jest) ale wygląda super :-D
teraz to wszystko dostaniesz. w Niemczech rzadko takie wózki stosują, jak mają dziecko, które już chodzi, to doczepiają do wózka taką jakby deskę i dziecko
coś takiego
Lascal Kiddy Board - BABY MARKT Online-Shop | Ihr Babyfachmarkt für Babyausstattung | baby-markt.de
przyczepiasz to do wózka na środku, a dziecko rączkami trzyma się raczki od wózka, jeden minus, to to ze dziecko musi cały czas stać
 
Już widze to biedne dziecko, zmuszone do stania, zaczepione rączkami o rączkę wózka...Ja mam od razu wizje, jak dziecko bolą nóżki, rączki, albo że upadnie z tej "deskorolki" :no: Może się mylę, ale takie mam odczucia po tych zdjęciach.
 
Już widze to biedne dziecko, zmuszone do stania, zaczepione rączkami o rączkę wózka...Ja mam od razu wizje, jak dziecko bolą nóżki, rączki, albo że upadnie z tej "deskorolki" :no: Może się mylę, ale takie mam odczucia po tych zdjęciach.
hahahaha dziecko samo się trzyma ale nie musi bo to jest stabilna deska, poza tym mówimy tu prawie o 2 latku. kwestia jest tego , czy chcesz kupiwać nowy duży, bliźniaczy wózek, czy mieć ten stary. a idąc na brzdącem na plac zabaw, to z reguły daleko nie jest,wiec nie ma obawy o malucha. mi się to podoba, jednak w polsce nie jest to tak rozpowszechnione jak w niemczech
 
reklama
Mi te wóżki w ogóle się nie podobają. Bliźniacze są najlepsze jak są obok siebie a nie jedno za drugim. To z tyłu zawsze będzie pokrzywdzone. Myslałam, że spacery sa też po to żeby dziecko sobie poobserwowało świat...

Mówię o czymś takim: K2 -wózki dla dwojga - bliźniacze dziecięce (754385593) - Aukcje internetowe Allegro

mi się te tez podobają, ale jest trudniej taki prowadzić np. wejść do autobusu miejskiego, czy w niektórych sklepach przecisnąć sie między półkami?
 
Do góry