reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Eh przyznam się szczerze że też mi już do głowy przyszły zakupy dla malucha, ale powstrzymam się jeszcze ewentualnie kupię jaką mądra książkę dla przyszłych mam ;)
 
Ja narazie nie kupuje nic do poki nie poznam płci:) Bo w prawdzie wszystko mam łóżeczko, wózek no i ubranka:) Pokupuje tylko pare nowych ubranek dla chłopca i rozne kosmetyki:) No ale jak bedzie dziewczynka to już wiecej rzeczy trzeba bedzie kupic:)
 
Ja mam podobnie łóżeczko, wózek i ciuszki są po Zuzi, ale jak by był chłopiec to większe ubraniowe zakupy mnie czekają, na pewno tertrowych trzeba bedzie dokupić, no i bardziej letnich ciuszków bo moja Zuzia z listopada to ja mam dużo kombinezonów, polarów, sweterków wiec cos na pewno trzeba będzie dokupić:-)ale największe wydatki juz za nami:tak: na razie nie szaleje myśle że dopiero jak moze uda sie poznać płeć:tak: ja raczej dla siebie nie mam ubrań bo poprzednim razem to prawie całą ciąże w sukience a teraz?? jak będe miała taki brzuch jak poprzednio to masakra
 
Ale słodka ta opaska. Fajna jest. :) Ja mam zamiar kupić małe butki, widziałam takie w sklepie. Na jedym jest "50% Mam" a na drugim "50 % Dad" ale to dopiero kiedy powiem rodzicom o ciąży, czekamy do końca pierwszego trymestru, chociaż nie wiem czy wytrzymam. :rofl2:
 
popatrz na allegro, też są nowe i tańsze niż w sklepach a jest bardzo duży wybór, albo po sklepach internetowych dla maluszków:tak: wyprawka dla pierwszego dziecka jest kosztowna:tak:
 
reklama
tylko jeśli chodzi o wózek, to muszę go na żywo zobaczyć dotknąć itd..
ale jak to mówi moj M, jeszcze mamy psoro czasu :)
 
Do góry