reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

estragon ja w tym roku jeszcze mu nie zakladałam bo nic go nie obciera ale w zeszłym roku mu zakładałam i w przypadku małego dziecka nie uważam tego za wiochę ale mój 10 letni chrześniak to już by sobie mógł darować :-p tylko że on ma od małego schize że skarpety musi mieć ZAWSZE no poza kąpielą :-p

Uśmiałam się:-D:-D:-D:-D

Co do skarpet - well, raczej nie zakładam już teraz, ale bywa tak, że coś ją obetrze, to wtedy sumiennie ubieramy skarpetki

...podepnę się- w tym roku będziemy próbować bez, jeśli coś będzie obcierać, to niestety będzie "z"...


BTW, będę upierdliwa, ale dlaczego odmieniacie l. mn. od sandała jako "sandałek"?? W sensie: czy zakładacie skarpety do SANDAŁEK??? Do sandałkÓW!!:-p

sandał - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik
 
reklama
Estragon ogolnie ubieram, ale nie zawsze,
Poki co jeszcze mu sie tak mocno nie poci. Latem dopiero bedzie masakra :/
ale podpinam sie pod dziewczyny wygoda wazniejsza, niz wiocha :-p
i tak jak bali staramy sie krotkie bardzo. Skarpetki zakladac (takie z zeszlego roku ;-))

BTW, będę upierdliwa, ale dlaczego odmieniacie l. mn. od sandała jako "sandałek"?? W sensie: czy zakładacie skarpety do SANDAŁEK??? Do sandałkÓW!!:-p

sandał - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik

Ufff udalo mi sie? ;-)
 
mam pytanie;
mam po Dorianie buty adidasa prawie nie zniszczone; chodził w nich jak miał łuski więc nie są wykoślawione. Stan jest bardzo dobry.
Koleżance się podobają wzięła przymierzyć ale nie mam pojęcia ile jej powiedzieć, ja dałam za nie 100zł. ??
 
Wiesz wszystko zalezy od tego jakie masz relacje z kolezanka i od jej mozliwosci.
Zawsze tez mozesz ja zapytac za jaka cene jest sklonna odkupic.

Ja generalnie buty uzywane wystawiam za ok.60% ich pierwotnej wartosci, ale sa ludzie co biora jeszcze wiecej niz wydali ;)
 
reklama
laski ma któraś może jeszcze do sprzedania laktator; rożek do karmienia, poduszkę pod dupsko ??? potrzebuje dla koleżanki. jak by co pisać priv
 
Do góry