reklama

Zakupy przez internet

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez domi888, 5 Listopad 2014.

1. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Czy kupujecie przez internet? Nie boicie cię ze np. przyjedzie ciuszek nie taki, jak na zdjeciu albo w złym rozmiarze?

2. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

jakoś nie mam złychg doświadczeń z kupowaniem przez interent..... częśto przez allegro coś kupuje, ale też w pojedynczych sklepach np f-fashion jak coś fajnego znajdę albo trafię na jakąś promocję

3. reklama
  4. gaamko

gaamko Początkująca w BB

Zawsze można wymienić, teraz mamy 14 dni na to :)

5. gami

gami Zaciekawiona BB

Ja często robię zakupy na Allegro lub np. na Bonprix i nigdy nie miałam problemów. A zwrotu możesz dokonać bez podawania przyczyny i jest to prawnie usankcjonowane, więc nie ma się czego bać. Chociaż zawsze lepiej kupować w sprawdzonych i znanych sklepach.

6. Godmother

Godmother Zaangażowana w BB

Ja zawsze kupując przez internet, np. na Allegro, sprawdzam opinie. Jeśli sprzedający ma dużo pozytywnych komentarzy i nikt nie skraży się na wadliwy towar, to zamawiam. Druga kwestia jest taka, że po prostu zawsze można zwrócić towar niezgodny z opisem. Zazwyczaj jednak ludzie podają wymiary w centymetrach, żeby łatwiej było się zorientować, czy ubranaka będą pasowały na nasze dziecko.

7. naranja.d

naranja.d Zaciekawiona BB

Dokładnie, po pierwsze jest zwrot, po drugie trzeba dokładnie przeczytać opis i sprawdzić opinie. Jeśli kupujesz poza dużymi sklepami, to przeczytaj sobie komentarze w sieci o tej marce, albo najpierw do nich napisz. Często to nowe firmy, którym też bardzo zależy na tym, żeby wszystko było ok. :)

8. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja też nie mam problemów z zakupami przez internet.

9. oczakanna

oczakanna Początkująca w BB

Uwielbiam strony typu złote wyprzedaże - oryginalne produkty w niskiej cenie - każda mama znajdzie coś dla siebie :)

10. reklama
  11. S_jak_Sara

S_jak_Sara Zaciekawiona BB

Jeśli chodzi o allegro to ja również wasze czytam opinie o sprzedawcy. Niestety niedawno trafiłam na sprzedawca, który miał kilka tysięcy pozytywnych komentarzy i tylko kilka negatywnych więc bez wahania kupiłam.Okazało się, że te negatywne zostały wystawione w ostatnich dniach. Ja również miałam problem i towar otrzymałam z dużym opóźnieniem. Ostrzegam - czytajcie również najaktualniejsze komentarze.

Czy kupujecie przez internet kosmetyki dla dzieci? Polecacie jakieś strony?

12. Bernadetta87

Bernadetta87 Zaciekawiona BB

Oczywiście zakupy w sieci wiążą się z takim ryzykiem o którym mówisz, jednak myślę, że gdy wybierzemy zaufanego Sprzedawcę to nie powinniśmy mieć problemów z wyglądem ubrań (na zdjęciu coś innego, w realu coś innego). A co do rozmiarów to wystarczy dokładnie się zmierzyć, bo najczęściej przy ofercie sprzedaży danego ubrania wypisane są jego szczegółowe wymiary. Sama dosyć często robię zakupy w sieci, bo jest to wygodne i czasem tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Teraz na przykład "poluję" na okulary przeciwsłoneczne Vogue, o dokładnie takie - Okulary Vogue / uButik.pl – Okulary Ray-Ban, Oakley, Vogue. Bardzo mi się podobają :)

Poleć forum