reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

Margana

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No w zestawie jest tzw "motylek. Nam posłuży do ozdoby lozeczka jedynie ;)

Tak w ogóle będziecie podkladac cos pod materac w lozeczku by byl lekko pod skosem ? Nie mowie tu o samej glowce ale tak jak maluszek lezy w tym takim szpitalnym lozeczku pod kątem...przy pierwszym dziecku polozna mi zalecala podkladac coś by właśnie materac byl pod lekkim ukosem.
Ja przy corce wlozylam pod maretac zwiniety recznik tak zeby bylo leciutko wyzej. Gdyby ulewala to pomyslalabym o poduszce-klinie, ale akurat nie bylo potrzeby.

reklama

Renfrii

Rozwiązania
0
Dziewczyny a czy Wy macie już zakupiony materac do łóżeczka? Jak tak podacie linka i czy jest sprawdzony i z atestami? A jak nie to za jakimi się rozglądacie? polecacie jakąś firmę?

Margana

Rozwiązania
0

Margana

Rozwiązania
0
on jest naprawdę dobry? Bo te z kokosu i gryki odpadają?
Wiesz co, ja bedac w pietwszej ciazy duzo sie dowuadywalam na ten temat. I taka wiedze zdobylam, ze najlepsze sa z poanki wysokoelastycznej, pianki termoelastycznej i lateksu. Tylko ze pianka musi miec odpowiednia gestosc, minimum 20 ( nie pamietam jednostek). Jak dla mnie gryka kokos odpadaja. Ale kazdy moze miec wlasne zdanie

Rozwiązania
0
Wiesz co, ja bedac w pietwszej ciazy duzo sie dowuadywalam na ten temat. I taka wiedze zdobylam, ze najlepsze sa z poanki wysokoelastycznej, pianki termoelastycznej i lateksu. Tylko ze pianka musi miec odpowiednia gestosc, minimum 20 ( nie pamietam jednostek). Jak dla mnie gryka kokos odpadaja. Ale kazdy moze miec wlasne zdanie
A mogłabyś tu polecić jakiś dobry materac z internetu? Wcześniej chyba agnieszka mówiła , że ten jest dobry
Screenshot_2018-04-16-13-48-20.png

Załączniki

reklama
Rozwiązania
0
Już widziałam na górze, który polecilas
Screenshot_2018-04-28-16-43-04.png

Załączniki

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry