reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

Peszek, jeśli podobają Ci się białe to może jednak pomyśl żeby właśnie dla maluszka była inna strefa i troche inny kolor? Można kupić np łóżeczko z drewna bielonego, ja miałam takie dla synka, jakiejś polskiej firmy, ale nie pamiętam teraz jakiej... chodzi mi o coś w tym stylu:

Link do: Łóżeczko z drewna bielone plus komda z przewijakiem :) Gdańsk - Sprzedajemy.pl

Link do: Drewex Łóżeczko Jagoda 120x60 z szufladą biały transparent [id24670] - 419 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep


Można pomalować kawałek ściany- lub całą, zależy jak masz rozplanowany pokój na inny kolor, właśnie żeby było wiadomo że ta część ma inne przeznaczenie :) Sorry, że się wtrącam, ale lubię planowanie wnętrz :)
My też mamy meble w sypialni w kolorze czarno brązowym z Ikei a łóżeczko kupimy białe i mnie to nie przeszkadza, że nie będzie pod kolor, przecież to nie musi być komplet. A łóżeczko jak dla mnie będzie taką wisienką na torcie i fajnie, że będzie inne niż cała reszta :)
 
reklama
DIewczyny te legginsy ciążowe z allegro taki hit na naszym forum to porażka, mialam je na sobie trzy razy. I zrobila sie dziura w kroku i przetarcie na udach, widoczne sa przeswity jakby ten polar z pod spodu aie porozchodzil. Ehhh a dodam ze nie sa za male szkoda, bo byly takie wygodneee
Hmmm, ja w moich chodzę sporo, były prane, i nie widać śladu użytkowania (nie licząc kociej sierści na czarnych...)
Może miałaś pecha i trafiłaś na felerny egzemplarz?
Albo mimo wszystko powinny być rozmiar większe... :oops:

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Nie może teraz cofnąć zgody! Absolutnie!
O tym to niech nawet nie marzy bo jak sam mi nie zrobi to sama zrobię :D a jak zobaczy, że się za to zabieram to i tak mi weźmie narzędzia i w końcu sam ogarnie :D Chodziło mu, że mam zapomnieć, że zrobimy je już :p Powiedział, że w maju :p Na szczęście nie marudzi mi, że chcę już robić ala karuzelę nad łóżeczko haha
O czymś takim myślę
28d3d5b9c179de6f3a2a1e5496aa2c90.jpg

5663765.jpg

karuzela-nad-lozeczko-samoloty-wzor,qblhwcrghtylzwmc.jpg

product_l.JPEG

Balony te z pierwszego zdjęcia mi się podobają :) chmurki z kropelkami też :)
 

Załączniki

  • 28d3d5b9c179de6f3a2a1e5496aa2c90.jpg
    28d3d5b9c179de6f3a2a1e5496aa2c90.jpg
    187,5 KB · Wyświetleń: 1 191
  • 5663765.jpg
    5663765.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 1 161
  • karuzela-nad-lozeczko-samoloty-wzor,qblhwcrghtylzwmc.jpg
    karuzela-nad-lozeczko-samoloty-wzor,qblhwcrghtylzwmc.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 1 143
  • product_l.JPEG
    product_l.JPEG
    76,7 KB · Wyświetleń: 1 178
reklama
Do góry