reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

reklama
Hej dziewczyny jaki przewijak będziecie kupowały? Czy taki zwykły podstawowy na łóżeczko czy on nie jest za dobry?
 
Hej dziewczyny jaki przewijak będziecie kupowały? Czy taki zwykły podstawowy na łóżeczko czy on nie jest za dobry?
My nad przewijakiem jakoś nie myśleliśmy, nie wiem czy w ogóle będziemy kupować, czy tylko jakaś nieprzemakalna pielucha i będziemy przewijać np na łóżku. Z siostrzenicą też tak robiłam. Nie praktyczne dla mnie było bieganie z góry na dół tylko po to żeby dziecko przewinąć.
 
My nad przewijakiem jakoś nie myśleliśmy, nie wiem czy w ogóle będziemy kupować, czy tylko jakaś nieprzemakalna pielucha i będziemy przewijać np na łóżku. Z siostrzenicą też tak robiłam. Nie praktyczne dla mnie było bieganie z góry na dół tylko po to żeby dziecko przewinąć.
W sumie dobra myśl, nie pomyślałam nawet nad taką opcją :)
 
reklama
W sumie dobra myśl, nie pomyślałam nawet nad taką opcją :)

Renfrii, możesz mieć przewijak jako nakładkę na łóżko:

prebalovaci_podlozka_0747_4-187x187.jpg

I przewijaki ogólnie są wszystkie takie same.. taki na łóżko ma drewnianą podstawkę, solidniejszą żeby miał oparcie, a są też takie całe z gąbki, np. do położenia na komodzie. Ja i tak kładłam zawsze jakąś pieluszkę flanelową, bo jak był wypadek przy przewijaniu to łatwiej ogarnąć :)
 

Załączniki

  • prebalovaci_podlozka_0747_4-187x187.jpg
    prebalovaci_podlozka_0747_4-187x187.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 611
Do góry