reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy spożywcze przez internet w Warszawie

reklama
A ja frisco nie polecam właśnie, choć jeszcze do niedawna byłam bardzo zadowolona z tego sklepu - pomimo stosunkowo wysokich cen mieli naprawdę fajne produkty i szeroki wybór, a drobne reklamacje załatwiali szybko i bardzo miło. Zdanie zmieniłam po ostatniej dostawie, w której dostałam owoce nadające się tylko do wyrzucenia.
Tak więc teraz właśnie szukam jakiegoś innego sklepu.
Z Leclerc'a kiedyś korzystałam, ale - jeśli dobrze pamiętam - tam trzeba płacić za dostawę i ta cena rośnie wraz z cieżarem zamówienia (we frisco dostawa jest za darmo, ale trzeba zamówić na co najmniej 150 zł).
 
Jeśli może być wegetariański, ze zdrową żywnością, to ja polecam swój:) : Evergreen bo nawet w Warszawie się mieści, więc można odbierać osobiście.
 
Ja za to polecam WoleWygodniej.pl Co prawda obecnie nie dowożą w Warszawie ale mam informacje że niedługo zaczną. Korzystam z ich usług w innym mieście i jestem bardzo zadowolona a ich opcja zakupów z różnych sklepów jest po prostu zbawieniem!
 
Ja osobiście polecam sklep internetowy SuperDelikatesy.pl - Szybko, Łatwo, Wygodnie. Robię tam zakupy od jakiegoś miesiąca i jeszcze nie miałam żadnych problemów. Panel jest bardzo prosty, dzięki czemu zakupy można zrobić bardzo szybko i bez żadnego problemu.

Warzywa i owoce zawsze są świeże, a daty ważności produktów długie - To ważne, ponieważ w ostatnim sklepie miałam z tym problem. Jak przywieźli mi towar to 1/3 produktów miała 1 lub 2 dni do spożycia - Porażka!!!

W Super Delikatesach nie maiłam tego problemu. Dostawcy są bardzo mili, pomagają i przede wszystkim z chęcią słuchają propozycji ze strony klientów. Do zakupów bardzo często dorzucają jakiś gratis co również jest bardzo miłe. :-D

Ostatnio znalazłam nawet fanpage na FB. Czasem publikują ciekawe rzeczy :happy:
Superdelikatesy | Facebook
Gorąco polecam. :tak:
 
reklama
Ja nie ufam zakupom żywności przez internet. Nigdy nie mam pewności czy produkt, który widzę na zdjęciu na stronie to ten sam, który dostanę.
 
Do góry