reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy spożywcze przez internet w Warszawie

A czy któraś z Was zamawiała w delikatesach Alma przez internet? ostatnio bardzo reklamują taką usługę więc jestem ciekawa jak to funkcjonuje,a przecież na terenie miasta Warszawy nie powinno być z tym żądnego problemu.
 
reklama
Wydaje mi się,że tych spożywczych artykułów raczej nie zwrócisz jeżeli już odbierzesz paczkę od kuriera,dlatego trzeba dokładnie sprawdzić przesyłkę i wtedy masz pewność co do zamówionych rzeczy,to nie problem.
 
Czasem mi się zdarzy i w sumie cenowo wychodzi to podobnie, z całą pewnością nie przepłacamy,a przynajmniej jest wygoda bo szybko,świeżo i nacz as:)
 
Zgadza się,zakupy internetowe mają naprawdę wiele plusów,w tym oszczędność czasu jak i pieniędzy wiec ja także wybieram właśnie taką opcję i to dotyczy także zakupów spożywczych,zawsze świeże produkty i dostawa na czas.
 
Często nie ma po prostu czasu na to aby chodzić po sklepach i kupować wszystko,więc moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych włączając w to spożywcze,to bardzo dobra propozycja,jest to duża wygoda.
 
O tym sklepie,stronie nigdy nie słyszałam,więc podaj szczegóły,np to jak wygląda kwestia dostawy oraz jak kształtują się ceny? To będą bardzo przydatne informacje,polecam także zerknąć do nas na BajkoweUbranka.pl
 
Myślę,że w same Warszawie jak i w każdym innym mieście Polski,nie będzie żadnego problemu z tym aby za mówić żywność przez internet,jedyne na co należy zwrócić uwagę to fakt aby sklep faktycznie był solidny i sprawdzony.
 
Ja online zamawiałam tylko z DrPelc.pl ale to w sumie nie taki typowy sklep spożywczy tylko bardziej takie eko delikatesy. Kupuje tam ogólnie te zdrowe produkty, których nie można dostać w markecie.
 
reklama
oj nie pamięta kiedy robiłam ostatni raz zakupy. Od kiedy jestem na cateringu z diet4u tylko sporadycznie chodzę do sklepu po coś dla męża, który jest tylko w weekendy.
 
Do góry