reklama

zakupy spożywcze przez internet?/

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez rabarbar, 9 Kwiecień 2010.

1. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

co myślicie o kupowaniu żywności przez internet?? Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie?? Szczególnie dla młodych mam, które czasem mają ograniczoną możliwość wyjścia z domu i zrobić zakupy??
    moja koleżanka, która niedawno została mamą dość często zamawia artykuły spożywcze na a.pl. I jest z tych zakupów bardzo zadowolona. Ma wszystkie zakupy dostarczone pod drzwi.
    A wy gdzie najczęściej robicie zakupy. Może macie jakieś zaufane sklepy, które mogłybyście polecić innym mamom?

2. IzaBK

IzaBK potrójna mama

ja w życiu na a.pl nie kupię, bo mają zbyt wysokie ceny i długie terminy dostaw.

3. reklama
  4. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

ja mieszkam za granicą więc nie podam ci żadnego zaufanego sklepu ale to jest naprawde dobre rozwiązanie. Ja jedyne co moge ci doradzic to jednak kupowanie warzyw na własną ręke bo nie zawsze przywiozą takie jak tego oczekujesz (poza ziemniakami) ale owoce i cała reszta sa ok.

5. Coldpay

Coldpay Zaciekawiona BB

A ja lubię a.pl. Zawsze dostaję to co zamówiłam tego samego dnia. Cen wcale nie mają wygórowanych. To są normalne ceny z marketu, a nawet wybór jest ciekawszy, bo maja na przykład produkty ekologiczne. Wygodne to bardzo dla mnie, bo oszczędzam sporo czasu. Oczywiście nie rezygnuję całkiem z oferty sklepów stacjonarnych. Robię zakupy w sklepie na mojej ulicy, ale jak mam do kupienia więcej, to wtedy zamawiam, żeby za tym nie jeździć i się nie targać przez pół miasta.

6. mamaA

mamaA Fanka BB :)

No jasne, trzeba sobie życie ułatwiać. Ja często korzystam ze sklepów typu a.pl. Dla mamy to ogromna wygoda , nie musi nosić ciężkich siatek, nie tt=raci czasu. Wybiera dokładnie to czego potrzebuje i spokojnie czeka na dostawę

7. Sysia_waw

Sysia_waw Fanka BB :)

Ja czasem kupuje na Strona Główna | K&M Delikatesy ceny mają w pożądku a co najważniejsze to:
    zamówienie musi być złożone minimum 2 godziny przed terminem realizacji dostawy ,a termin dostawy w przedziałach godzinowych danego dnia
    Od poniedziałku do soboty:
    9:00-11:00, 11:00-13:00, 13:00-15:00, 15:00-17:00, 17:00-19:00, 19:00-21:00
    W niedzielę:
    11:00-13:00, 13:00-15:00, 15:00-17:00

czyli jak złoże zamówienie np. do godz. 11 to zakupy dostane między 13 a 15 i wszystko mają świeże, a i można płacić kartą.

8. tosinka

tosinka Zaciekawiona BB

Mam wrażenie, że gdzieś słyszałam o a.pl - czy to nie ten sklep internetowy, który działa w Warszawie i okolicach? W sumie wiele osób go poleca, więc wynika z tego, że sklep musi być naprawdę dobry. Dobrze wiedzieć, bo właśnie jestem na etapie szukania jakiegoś dobrego sklepu spożywczego działającego w internecie.

9. ullana

ullana Mamy październikowe 2007

ja korzystam z takich zakupów od czasu ciąży, kiedy nie mogłam się ruszyć z domu, a mój luby czesto wyjezdżał.
    Kupuję najczęściej w Almie. Kilka razy korzystałam z Piotr i Pawła, ale nie byłam całkowicie zadowolona.
    Nie zgadzam się, że jest drożej, bo nie jest. Porównałam zakupy, które robię w innych sklepach i nie płacę więcej. Oczywiście w porównaniu z Biedronką jest drożej, ale zawsze wszystko mam swieże i ładnie zpakowane.
    Godzinę dojazdu sama ustalam i nie miałam nigdy problemu. poza tym jeśli nie ma jakiegoś produktu, to zawsze ktoś ze sklepu do mnie dzwoni i ustalam czy wymieniam na inny produkt, czy rezygnuję.
    Dostarczą każda ilość, bo np kiedyś zamiast 1kg zamówiłam 0,1 i dostałam 1 jabłko ;-).
    Zamawiam również wedliny, mięso, swieże ryby i mrożonki i zawsze wszystko mam dobrej jakości.
    Zakupy robię wtedy, jak nie mam czasu na 'normalne' i zwykle wtedy zamawiam dużo.
    Bardzo polecam do cięzkich rzeczy typu chemia i suche produkty i do takich zakupy, które robi się raz w miesiącu lub rzadziej.Nie trzeba tego targac samemu ;-)

10. reklama
  11. Patewka

Patewka Mama Juleczki w sumie 3ki

Ciekawe, jak dotąd zakupy przez internet tylko dla futrzaka robiłam :-) Mam ulubiony zwierzakowy sklep ze sporymi rabatami, ale o ludzkim nie pomyslałam ;). Ale wkrótce chyba bede zmuszona do rozwazenia alternatywnej drogi zakupów (i te cięższe artykuly stanowczo do mnie przemawiają) Nie wiecie jak to jest z wnoszeniem? Na 3 pietro... przy kocie nie dopłacam :-D

A! W mojej okolicy czesto parkuje frisko.pl

12. ullana

ullana Mamy październikowe 2007

Jeśli chodzi o wnoszenie, to zapytałam jak to jest...w Almie nie ma problemu...zwłaszcza jak zamawia brzuchatka ;-)
    Zwykle płacę kartą, a panu, który wnosi coś dorzucam i jest ok;-)

Poleć forum