reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

reklama
Witam:) Jestem kwietniową mamą 2009 i tak przeglądając forum zauważyłam że poruszacie temat Marii Montesorii, studiuje pedagogike i jeśli macie ochote to moge porzucić kilka ciekawych materiałów itp ;) a tak juz z ciekawostek to polecam film o zyciu MM, bardzo ciekawy:)
 
Ja mam dla starszaka biegowy. Dostał jakiś tydzien temu, uczy się teraz jeździć. Jestem zadowolona i myslę, że to naprawdę fajna opcja, choć u Tuśka nie widzę jakiejś fascynacji nim. No ale może to dla tego, że to brata, a on ma po nim 3-kołowy.
 
ja myślałam o biegowym, ale Filip zaczął śmigać na swoim czterokołowym rowerze. Choć ja myślałam że on będzie na przyszły rok dopiero;-)Wiec na szczęście zakup rowerka mamy z głowy.

My się zastanawiamy czy na dzień dziecka nie kupić takiego laptopa edukacynego dla dzieci, bo fifi jak dorwał tą zabawkę u kuzynki to nie chciał oddać :-D
 
reklama
Ja mam biegowy, który bardzo polecam, cofnijcie się parę stron wcześniej, bo już o nim pisałam ;-) jakoś na początku marca chyba?:tak:

Kupinosia - w najbliższej przyszłości planuję przeczytać tą książkę o met. Montessori, którą na początku kupiłaś - więc może i u nas będziemy sobie mogły o tym porozmawiać :-)
 
reklama
Do góry